252,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 14
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 15
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 16
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 17
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija - image 18
252,000 € (7,000 €/m²)
36 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 36m², Kopaonik, Srbija

Kopaonik, Srbija

Property description

Apartman 36m Kopaonik centar Woodside + garaža
Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška)
Ulica i broj: Woodside
Sobnost: Jednosoban
Kvadratura: 36m2
Stanje objekta: Novogradnja
Grejanje: Gas
Nivo u zgradi: 3. sprat
Dodatne informacije
Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima

Tekst oglasa
06*/****-***

EKSKLUZIVNO PRAVO PRODAJE AGENCIJA BOMBYX reg.br.217.

Oglašavamo prodaju LUX apartmana 36m na Kopaoniku u samom centru svih zbivanja u novoizgrađenom objektu Woodside. Komplet opremljen apartman 36m kod staze malo jezero. U autentičnom planinskom ambijentu konfor na najvišem nivou sa spa centrom, sunom, tuševima, ledenom fontanom, tu su i razni sadržaji sa danonoćnim obezbeđenjem, skijašnicom, prilaz za automobile, i velika podzemna garaža. Posebnu pogodnost kompleksa predstavlja unutrašnje zajedničko dvorište namenjeno stanarima, sa zelenilom, ambijatelnim osvetljenjem. Sve to na na odličnoj lokaciji na 1710m nadmorske visine sa 155 ekskluzivnih apartmana na pet etaža sa svim komercijalnim sadržajem u blizini kao što su: dolina sportova, polažište žičara, banke, supermarketi, restorani. i sl. cena je 7000e/m + pdv kompletno opremljen apartman. Garaža u suterenu se posebno kupuje kome je potrebna.

Za više informacija pozovite našeg agenta. 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
439379
Published
10.07.2025
Property Type

Apartment

Area