60,000 €
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 1
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 2
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 3
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 4
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 5
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 6
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 7
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 8
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 9
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 10
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 11
  • Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik - image 12
60,000 € (2,400 €/m²)
25 m²
1 Bathroom

Sale, studio apartment, 25m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

Kraljevi Čardaci, Kopaonik Srbija

Property description

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna)

Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla voda su preko bojlera. Sam kompleks nudi bogat prateći sadržaj poput 24/7 recepcije, restorana, wellness i spa centra, zatvorenog i otvorenog bazena, kao i usluge organizovanog održavanja i upravljanja objektom, što nekretninu čini idealnom investicijom za izdavanje.

Postoji mogućnost zamene uz doplatu za Beograd, a za više informacija pozovite.

Real estate details

Ad ID
558450
Published
17.05.2026
Updated
17.05.2026
Property Type

Apartment

Area

25m²

Rooms

0

Bathrooms

1

Floor

5. fl.

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 2400.00 €

Down payment 12,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
291 €

240 total installments

Loan amount
48,000 €
Down payment
12,000 €
Total interest
21,809 €
Total payment
69,809 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Location

Map preview
PP

Petar Petar

Petar

Similiar Properties

Stan in Kraljevi Čardaci

Sale, studio apartment, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

45,000 €

Kraljevi Čardaci

0 rooms 1 bathroom 22
Sale, studio apartment, 22m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik
Verified Stan in Kraljevi Čardaci

Sale, two bedroom apartment, 44m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

80,000 €

Kraljevi Čardaci

2 rooms 1 bathroom 44
Verified Stan in Kraljevi Čardaci

Sale, one bedroom apartment, 28m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

55,000 €

Kraljevi Čardaci

1 room 1 bathroom 28
Zemljište in Kraljevi Čardaci

Sale, land lot, 5000m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

4,950 €

Kraljevi Čardaci

5000
Sale, land lot, 5000m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik
Stan in Kraljevi Čardaci

Sale, two bedroom apartment, 41m², Kraljevi Čardaci, Kopaonik

64,000 €

Kraljevi Čardaci