81,700 €
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Palilula, Niš - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Palilula, Niš - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Palilula, Niš - image 3
81,700 € (1,900 €/m²)
43 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 43m², Palilula, Niš

Palilula, Niš Srbija

Property description

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 43m2,IV sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika iz uvoza, stolarija spoljašna PVC i sa Alu roletnama sa termo ispunom zastakljena sa niskoemisionim vakumiranim staklima, unutrašnja od furniranog medijapana, kvalitetna podna obloga sa završnim belim drvenim lajsnama, ulazna sigurnosna vrata sa atestom na vatrootpornost, u kupatilu ugradni vodokotlić, usponski tuš, stakleni paravan u skladu sa uslovima kupatila, umivaonik sa ormarićem,sve jednoručne baterije. Grejanje je mermernim grejnim telima u kombinaciji sa kaloliferom na električnu energiju i po jedna ugrađena klima u stanu. Postoji mogućnost kupovine parking mesta u sklopu stambenog objekta. U cenu je uključen PDV i kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a u iznosu od 10%. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Real estate details

Ad ID
520911
Published
10.02.2026