140,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš - image 12
140,000 € (1,772 €/m²)
79 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš

Palilula, Niš Srbija

Property description

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život.

Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, zaseban toalet, terasa i lođa. Uz stan dolazi i pripadajuća podrumska prostorija.

Stan je kompletno renoviran i ne zahteva dodatna ulaganja. Ugrađena je PVC stolarija, postavljen kvalitetan parket, dok su kupatilo i toalet opremljeni modernom keramikom. U cenu su uključeni ugradna kuhinja i plakari.

Zgrada se nalazi u mirnoj ulici van zone naplate parkinga, a stanarima je na raspolaganju parking u dvorištu zgrade. Stan je isključen sa centralnog grejanja, ali kroz stan prolaze cevi koje pružaju dovoljnu toplotu tokom zime, što omogućava veoma niske mesečne troškove.

Od dodatnih pogodnosti stan poseduje lift, klima uređaj, internet, kablovsku televiziju, interfon i prilaz za invalide.

Stan je uknjižen, odmah useljiv i moguće ga je kupiti putem stambenog kredita.

Agencijska provizija je u skladu sa opstim uslovima poslovanja

Real estate details

Ad ID
556436
Published
12.05.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

79m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator