211,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Medijana, Niš - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Medijana, Niš - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Medijana, Niš - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Medijana, Niš - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Medijana, Niš - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Medijana, Niš - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Medijana, Niš - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Medijana, Niš - image 8
211,000 € (2,153 €/m²)
98 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 98m², Medijana, Niš

Medijana, Niš Srbija

Property description

U ponudi BOX nekretnina, troiposoban stan površine 98 m², smešten u Nišu, u opštini Medijana, u delu grada kod Pravnog fakulteta. Lokacija je jedna od traženijih zbog blizine centra grada, Pravnog fakulteta i Ekonomskog fakulteta, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodično stanovanje, tako i za izdavanje.

Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, bez lifta, i odlikuje ga funkcionalna struktura sa tri i po sobe. Prostor je dobro organizovan i pruža dovoljno komfora za svakodnevni život. U stanu je jedno kupatilo.

Nekretnina se prodaje sa nameštajem, što predstavlja dodatnu pogodnost za budućeg vlasnika, jer omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja u osnovno opremanje. Zahvaljujući površini, rasporedu i atraktivnoj lokaciji, ovaj stan predstavlja kvalitetnu priliku na tržištu nekretnina u Nišu.

Nepokretnost je upisana u katastru nepokrtnosti sa udelom svojine na vlasnika, zgrada poseduje sve dozvole i moguć je promet i putem stambenog kredita.

Agencija BOX nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 1557.

Pre razgledanja nepokretnosti u obavezi smo da od klijenta pribavimo fotokopiju lične karte, u skladu sa Zakonom o spečavanju pranja novca i finansiranju terorizma - Član 7. i Član 17. st. 6.

Molimo klijente za razumevanje u tom pogledu imajući u vidu da ukoliko ne utvrdimo identitet klijenta možemo da snosimo Zakonske posledice od strane tržišne inspekcije. Takođe, po Zakonu o posredovanju u obavezi smo na zaključenje Ugovora o posredovanju sa klijentima.