90,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 35m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 35m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 35m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 35m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 35m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 35m², Novo naselje, Novi Sad - image 6
90,000 € (2,571 €/m²)
35 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 35m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju je funkcionalan i uredan stan površine 35 m², smešten u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od ukupno 4 sprata, što ga čini praktičnim i lako dostupnim.

Prostor je organizovan tako da pruža dobru povezanost komunikacija i prijatan svakodnevni boravak. Stan je održavan i spreman za korišćenje, a njegovo funkcionalno raspoređeno unutrašnje uređenje doprinosi osećaju urednosti i komfora. Prodaje se namešten što budućem vlasniku predstavlja ozbiljan benefit.

Posebnu vrednost ovom stanu daje ograđena terasa ka dvorištu, koja pruža dodatni osećaj privatnosti i prijatan kontakt sa zelenilom. Ovakav spoljašnji prostor može biti odličan za odmor i svakodnevno uživanje u mirnijem ambijentu.

U neposrednom okruženju dostupni su sadržaji potrebni za svakodnevni život, a lokacija nudi dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Parking je takođe dostupan u okviru okruženja, što dodatno doprinosi praktičnosti ove nekretnine.

Stan raspolaže sa 1 kupatilom i predstavlja dobru priliku za one koji traže kompaktan, uredan i dobro organizovan prostor u Novom Sadu.

Real estate details

Ad ID
557309
Published
14.05.2026
Updated
14.05.2026
Property Type

Apartment

Area

35m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

Ground Floor

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2571.43 €

Down payment 18,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
436 €

240 total installments

Loan amount
72,000 €
Down payment
18,000 €
Total interest
32,713 €
Total payment
104,713 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of one-bedroom apartments - Novo naselje

Novo naselje
Novi Sad

This property's price is 5.2% lower than the average price of a single bedroom apartment in Novo naselje

Average price: 2712.57 €/m²

This property is 11.75% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Novo naselje

Average size: 40 m²

2,713 €
Average annual price
+8%
Price trend (annually)
4
Sata na trižištu

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad

Novo naselje

Area

35m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Poslovni prostor in Novo naselje

Sale, office space, 12m², Novo naselje, Novi Sad

31,000 €