566,500 €
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 22
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 23
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 24
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 25
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 26
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 27
  • Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 28
566,500 € (4,682 €/m²)
121 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 121m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Oglašavamo prodaju novog, svetlog i komfornog penthousa ukupne površine 251m2, u novoizgrađenoj zgradi vrhunske opreme i kvaliteta.
Donja etaža je uknjižena na 121m2 i dodatnih 130m2 na spratu.
Donja etaža stana poseduje prostran i veoma svetao dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom, hodnika. ostave i kupatilo.
Gornja etaža funkcioniše kao posebna celina i može da se iskoristi kao garsonjera od 35m2, radni prostor ili privatna zona kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na fantastičnu terasu od 95m2, prelepim pogledom na Petrovaradin i Novi Sad, koja pruža potpunu privatnost i mogućnost uređenja po vašoj meri.
Trostrano orjentisan sa obiljem dnevne svetlosti tokom celog dana, a dodatnu vrednost pruža blizina centra Novog Sada i keja.
Zgrada zidana termo blokovima Zorka Šabac, sa izuzetnom zvučnom i toplotnom izolacijom koja pruža potpuni mir i udobnost.
Visina plafona je 2,8m, spoljna stolarija je Rehau Synego sa troslojnim staklom i elektro podizačima roletni.
Španska keramika i sanitarije porcelanosa.
Retko u prodaji- stan koji pruža osećaj kuće u urbanoj zoni.
Izražena cena je sa uračunatim PDV-om. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a.
Mogućnost kupovime jednog ili dva parking mesta.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Katarina Birinji, broj licence 4091, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.