158,720 €
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad - image 12
158,720 € (2,369 €/m²)
67 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 67m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Property description

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, Preradovićeva ulica, trosoban stan 67m2 u novogradnji sa terasom i parkingom

Na prodaju moderan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u Petrovaradinu, smešten u Preradovićevoj ulici, na lokaciji koja pruža savršenu kombinaciju mirnog života i odlične povezanosti sa gradom. Idealan kako za porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad.

Stan ima 67m2 i nalazi se na 2. spratu zgrade sa liftom.

Lift u zgradi
Parking u sklopu zgrade / podzemne garaže
Funkcionalan i moderan raspored prostora
Odlična prirodna osvetljenost
Prednosti lokacije:
Odlična lokacija – Preradovićeva, Petrovaradin
U blizini Petrovaradinske pijace
Autobuska stanica udaljena minut hoda
Železnička stanica na svega 5 minuta peške
Brza povezanost sa centrom Novog Sada

➡ U ponudi je ostao još samo jedan stan od 67m2, dok se ostali stanari upravo useljavaju.

Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupce koji traže prodaju stanova Novi Sad, kvalitetnu novogradnju i sigurnu investiciju za buduće izdavanje stanova.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details