124,682 €
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 14
124,682 € (1,559 €/m²)
80 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 80m², Nova Pazova, Stara Pazova

Nova Pazova, Stara Pazova Srbija

Property description

ID 425

Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja pozovite 06*/****-***.

Objekat:
- 3 lamele, 56 stanova, 2 poslovna prostora, 12 garaža, 54 parking mesta.
- Moderan stambeno-poslovni kompleks sa vrhunskom funkcionalnošću i komforom

Dodatne pogodnosti:

- Parking mesto: 5.000 € + PDV
- Garažno mesto: 10.000 € + PDV

Dizajn i Kvalitet:

- Unikatan dizajn – inspirisan vojvođanskom arhitekturom,
-Sigurnosna ulazna metalna vrata sa oplatom od medijapana u boji drveta obostrano "Svetli hrast", kao i unutrasnja, lakirana u beloj boji
- Laminat nemackog proizvodjaca Egger, standard sanitarije sa ugradnim vodokotlicem, +-
- Keramika I klase, završna visina plafona 270 cm,
-Toplotna i zvucna izolacija - kamena vuna 10 cm
- Prvoklasni materijali – visok standard gradnje i završne obrade

Zdrav i Miran Život:
- Bez zagađenja i saobraćajnih gužvi – idealno za svakodnevne obaveze peške ili biciklom
- Blizina prirode – ekološki čistije okruženje

Sigurna Investicija:
- Rast tržišne vrednosti – stanovi koji vremenom dobijaju na vrednosti
- Planirane kapitalne investicije – sportska hala i gradski stadion u izgradnji

Sky City Residences:
- 53 moderno dizajnirana stana – prostrane terase i velike staklene površine
- Bezbednost: 24-časovni nadzor, video nadzor i kontrola pristupa
- Parking: 12 garaža i 54 parking mesta za stanare i posetioce