85,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo - image 12
85,000 € (2,297 €/m²)
37 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 37m², Divčibare, Valjevo

Divčibare, Valjevo Srbija

Property description

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića

2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog rasporeda i prirodnog okruženja, idealan kako za uživanje tokom cele godine, tako i kao investicija za turističko izdavanje.

Nalazi se u prizemlju objekta, odnosno u visokom prizemlju sa druge strane zgrade zbog prirodnog pada terena, što apartmanu pruža dodatnu privatnost, više svetlosti i prijatan otvoren pogled ka šumi i zelenilu. Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, prostor je izuzetno svetao, prozračan i prijatan za boravak.

Strukturu apartmana čine ulazni hodnik, moderno uređeno kupatilo, odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u open-space konceptu, kao i terasa sa koje se pruža lep pogled na prirodu i mirno okruženje. Prostor je veoma funkcionalno organizovan i maksimalno iskorišćen.

Apartman se prodaje potpuno luksuzno opremljen, sa kvalitetnim nameštajem i svim neophodnim uređajima, pa budući vlasnik može odmah da ga koristi ili stavi u funkciju izdavanja bez dodatnih ulaganja. Ugrađeno je podno grejanje, kompletna PVC stolarija, kao i kvalitetni završni materijali koji pružaju visok nivo komfora i energetsku efikasnost.

Dodatnu pogodnost predstavlja i pravo korišćenja zajedničkog parking prostora ispred objekta, što je veoma značajno tokom turističke sezone i perioda povećane posećenosti Divčibara.

Lokacija apartmana pruža idealan balans između mira i dostupnosti svih sadržaja koje Divčibare nude. Okruženje bogato prirodom, šumom i planinskim vazduhom čini ovu nekretninu savršenim izborom za odmor, beg iz grada, ali i sigurnu investiciju sa odličnim potencijalom za kratkoročno izdavanje tokom cele godine.

Uknjižen na 37m2.

Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
557340
Published
14.05.2026
Updated
14.05.2026
Property Type

Apartment

Area

37m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

Pr

Balconies

1

Year Built

2023

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2297.30 €

Down payment 17,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
412 €

240 total installments

Loan amount
68,000 €
Down payment
17,000 €
Total interest
30,896 €
Total payment
98,896 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Divčibare

Divčibare
Valjevo

This property's price is 23.93% higher than the average price of a two bedroom apartment in Divčibare

Average price: 1853.66 €/m²

This property is 17.11% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Divčibare

Average size: 45 m²

Area

37m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

MOJ KVADRAT DOO

Similiar Properties

Verified Stan in Divčibare

Sale, three bedroom apartment, 70m², Divčibare, Valjevo

96,000 €

Divčibare

3 rooms 1 bathroom 70
Sale, three bedroom apartment, 70m², Divčibare, Valjevo
Kuća in Divčibare

Sale, house, 91m², Divčibare, Valjevo

130,000 €

Divčibare

1 room 1 bathroom 91
Sale, house, 91m², Divčibare, Valjevo
Verified Stan in Divčibare

Sale, two bedroom apartment, 55m², Divčibare, Valjevo

90,750 €

Divčibare

2 rooms 2 bathrooms 55
Sale, two bedroom apartment, 55m², Divčibare, Valjevo
Kuća in Divčibare

Sale, house, 120m², Divčibare, Valjevo

120,000 €

Divčibare

5 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Divčibare, Valjevo
Kuća in Divčibare

Sale, house, 120m², Divčibare, Valjevo

120,000 €

Divčibare

5 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Divčibare, Valjevo
Zemljište in Divčibare

Sale, land lot, 800m², Divčibare, Valjevo

9,600 €

Divčibare

800
Sale, land lot, 800m², Divčibare, Valjevo
Stan in Divčibare

Sale, two bedroom apartment, 42m², Divčibare, Valjevo

99,000 €

Divčibare

2 rooms 1 bathroom 42
Sale, two bedroom apartment, 42m², Divčibare, Valjevo
Stan in Divčibare

Sale, one bedroom apartment, 50m², Divčibare, Valjevo

98,000 €

Divčibare

1 room 1 bathroom 50
Sale, one bedroom apartment, 50m², Divčibare, Valjevo
Kuća in Divčibare

Sale, house, 180m², Divčibare, Valjevo

55,000 €

Divčibare

10 rooms 2 bathrooms 180
Sale, house, 180m², Divčibare, Valjevo
Zemljište in Divčibare

Sale, land lot, 830m², Divčibare, Valjevo

62,250 €

Divčibare

830
Sale, land lot, 830m², Divčibare, Valjevo