84,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 13
84,000 € (1,787 €/m²)
47 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 47m², Vrnjačka Banja, Srbija

Vrnjačka Banja, Srbija

Property description

ID 1244

Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 06*/****-***.

U ponudi imamo kompletno opremljen apartman u mirnom delu Vrnjačke Banje, okružen zelenilom, na samo 600m od centra, pijace i Vrnjačkih Termi.

Površina: 34 m² + terasa 14 m²
Spratnost: zgrada sa liftom.
️ Namešten: frižider, šporet, TV, veš mašina, ležaj, plakar.
️ Grejanje: etažno.
Parking: jedno obeleženo mesto.
Uknjižen – 1/1.
‍- Bazen u sklopu kompleksa.

Besplatan Wi-Fi, dečje igralište, paviljon sa roštiljem.

Stan ima lep pogled na bazen i prirodu, a terasa je savršena za jutarnju kafu i mir.

Idealno za izdavanje ili za beg iz grada vikendom – bez dodatnih ulaganja, useljivo odmah.

Lokacija mirna, a sve vam je na dohvat ruke – odlična prilika za pametnu investiciju ili lično uživanje.

Pozovite za više informacija ili razgledanje.

Agencijska provizija je 2% od kupoprodajne cene.

Broj u registru posrednika: 1667.

Real estate details

Ad ID
517314
Published
30.01.2026
Updated
13.03.2026
Property Type

Apartment

Area

47m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1787.23 €

Down payment 16,800 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
407 €

240 total installments

Loan amount
67,200 €
Down payment
16,800 €
Total interest
30,533 €
Total payment
97,733 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of two-bedroom apartments - Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja
Serbia

This property's price is 1.34% lower than the average price of a two bedroom apartment in Vrnjačka Banja

Average price: 1811.52 €/m²

This property is 10.9% larger then the average size of a two bedroom apartment in Vrnjačka Banja

Average size: 42 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Ambijent nekretnine

Registration number

1667

Location

Srbija

Vrnjačka Banja

Area

47m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Ambijent nekretnine

Similiar Properties

Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 30m², Centar, Vrnjačka Banja

64,000 €

Centar

1 room 0 30
Sale, one bedroom apartment, 30m², Centar, Vrnjačka Banja