787,816 €
  • Sale, land lot, 10366m², Jakovo, Surčin - image 1
  • Sale, land lot, 10366m², Jakovo, Surčin - image 2
  • Sale, land lot, 10366m², Jakovo, Surčin - image 3
  • Sale, land lot, 10366m², Jakovo, Surčin - image 4
  • Sale, land lot, 10366m², Jakovo, Surčin - image 5
787,816 € (76 €/m²)
10366 m²

Sale, land lot, 10366m², Jakovo, Surčin

Jakovo, Surčin Beograd Srbija

Property description

Surčin, Jakovo - Boljevačka

plac, 103.66 ari

Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni u Jakovu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema nekategorisanom putu je 40m, udaljenost od glavnog puta 40m2.

Prema informaciji o lokaciji i planskom osnovu prostornog plana za deo gradske opštine Surčin, zemljište se nalazi u zoni "Građevinska područja - porodično stanovanje" u kojima je moguće graditi porodične objekte, kao i objekte kompatibilne namene (uslužne i komercijalne delatnosti - trgovina, ugostiteljstvo, zanatstvo...).

U ovoj zoni je, za parcele površine preko 600m2 propisan maksimalni indeks izgrađenosti 0,3 i stepen zauzetosti 30%, dok je za parcele površine manje od od 600m2 maksimalni indeks izgrađenosti 0,6, a stepen zauzetosti 40%. Planom je predviđena maksimalna spratnost stambenog objekta P+1+Pk, dok je maksimalna visina pomoćnih objekata 5m.

Parcela je udaljena od centra Jakova oko 1.25km, od uključenja na autoput Miloš Veliki oko 3km, od Novog Beograda 14km (15 min. autom), a od petlje Surčin (autoput E75) oko 5.5km.

Uknjiženo.

Agencijska provizija 2%

Agent: Bogdan Obradović

Real estate details

Ad ID
512631
Published
17.01.2026
Updated
05.05.2026
Property Type

Land lot

Area

10366m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 78.78 €

Down payment 157,563 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment