Estitor

Houses for Sale in Montenegro - Page 36

Found 4,491 listings for search Houses for Sale in Montenegro - Page 36

Data updated on 05/18/2026 at 05:24 PM

Sale, house, 180m², Donja Gorica, Podgorica
1/12

800,000 €

4 days ago

Sale, house, 180m², Donja Gorica, Podgorica

House1804-bedroom4 bathrooms

Elegantna četvorosobna vila površine oko 180 m² pruža moderan i funkcionalan prostor za udoban život. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom...

Danijela

Agency

Call
Sale, house, 170m², Zagorič, Podgorica
1/14

300,000 €

4 days ago

Sale, house, 170m², Zagorič, Podgorica

House1703-bedroom2 bathrooms

Na prodaju kuća površine 170 m² u Zagoriču, Podgorica, na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji, svega 3 km od centra grada. Kuća je moderno uređena, potpuno opremljena i pogodna za komforan porodični...

Sale, house, 158m², Markovići, Budva
1/20

Request

4 days ago

Sale, house, 158m², Markovići, Budva

House1583-bedroom2 bathrooms

FAZA 1 – Luksuzne kamene vile sa infinity bazenom | Budva Na prodaju ekskluzivne kamene vile smještene u pažljivo planiranom luksuznom kompleksu, svega 4–5 minuta vožnje od Budve. Kompleks je okružen...

Houses for Sale in Montenegro - Page · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, house, 167m², Markovići, Budva
1/12

Request

4 days ago

Sale, house, 167m², Markovići, Budva

House1674-bedroom2 bathrooms

FAZA 2 – Moderne vile sa bazenima | Budva Druga faza luksuznog kompleksa nadomak Budve donosi moderne vile dizajnirane za maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života u prirodnom okruženju. Faza 2...

Sale, house, 400m², Bečići, Budva
1/16

1,420.000 €

4 days ago

Sale, house, 400m², Bečići, Budva

House4004-bedroom4 bathrooms

Продажа Будва, Бечичи (Ивановичи) Видовая вилла премиум-класса в тихом и престижном районе Бечичи, всего в 10 минутах пешком до пляжа. • Площадь виллы: около 400 м² • Площадь участка: 649 м² • 4...

Sale, house, 195m², Markovići, Budva
1/20

557,500 €

4 days ago

Sale, house, 195m², Markovići, Budva

House1953-bedroom3 bathrooms

Na prodaju luksuzna kamena vila u ekskluzivnom rezidencijalnom kompleksu u naselju Markovići, Budva. Vila površine 195 m² nalazi se u okviru pažljivo projektovanog kompleksa ukupne površine 12.307...

Sale, house, 243m², Luštica Bay, Tivat
1/16

2,532.000 €

4 days ago

Sale, house, 243m², Luštica Bay, Tivat

Luštica BayTivat
House2432-bedroom2 bathrooms

Two-bedrrom villa of 253 m2 available off plan in Lustica Bay, in immediate vicinity to Montenegro’s first 18-hole golf course SPECIAL PAYMENT TERMS Down payment – 25% Interest-free payment plan over...

Genesis

Agency

Call
Sale, house, 240m², Krašići, Tivat
1/19

1,900.000 €

4 days ago

Sale, house, 240m², Krašići, Tivat

House2403 bathrooms

Spacious waterfront villa with mooring in Krasici, Lustica. The villa consists of 5 bedrooms, 2 kitchens, 3 bathrooms. It features a boat mooring, 2 parking places, BBQ on the terrace and direct...

Genesis

Agency

Call
Sale, house, 365m², Centar, Bar
1/11

1,100.000 €

4 days ago

Sale, house, 365m², Centar, Bar

House3653 bathrooms

Modern three–story villa with a swimming pool and parking, located in Utjeha, Bar area, in the secluded bay of Paljuskovo. The villa is built according to an individual project from the best...

Genesis

Agency

Call
Sale, house, 84m², Njeguši, Cetinje
1/10

87,500 €

4 days ago

Sale, house, 84m², Njeguši, Cetinje

House841-bedroom1 bathroom

Za prodaju kuća 84m2, Njeguši. Nalazi se na placu površine 386m2, uz glavni put. Prodaje se nenamještena. U okviru placa nalazi se pomoćni objekat površine 33m2 koji posjeduje tradicionalno ognjište...

Sale, house, 200m², Krimovica, Kotor
1/6

430,000 €

4 days ago

Sale, house, 200m², Krimovica, Kotor

House2003-bedroom2 bathrooms

Na prodaju moderna prizemna vila vrhunskog kvaliteta, sa bazenom i panoramskim pogledom na more, smještena na uzvišenju iznad plaže Trsteno. Spoj moderne arhitekture, visokokvalitetne gradnje i...

Danijela

Agency

Call
Sale, house, 58m², Podi, Herceg Novi
1/13

110,000 €

4 days ago

Sale, house, 58m², Podi, Herceg Novi

House581-bedroom1 bathroom

House for sale with a sea view, located in a peaceful and pleasant part of town, ideal for family living or a relaxing getaway away from the city crowds. The property has water and electricity...

HRS Nekretnine

Advertiser

Call
Sale, house, 106m², Krimovica, Kotor
1/10

360,000 €

4 days ago

Sale, house, 106m², Krimovica, Kotor

House1063-bedroom2 bathrooms

Na prodaju trosobna vila sa bazenom i panoramskim pogledom na more i planine u Krimovici. Mirna i privatna lokacija, idealna za život ili odmor. Površina kuće: 106 m² + terase Plac: 255 m² 3 spavaće...

Danijela

Agency

Call
Sale, house, 236m², Njivice, Herceg Novi
1/10

850,000 €

4 days ago

Sale, house, 236m², Njivice, Herceg Novi

House2364-bedroom3 bathrooms

Na prodaju luksuzna vila u Njivicama, Herceg Novi, sa otvorenim panoramskim pogledom na more i Bokokotorski zaliv. Vila je projektovana za maksimalan komfor i privatnost, uz moderan dizajn, prostrane...

Danijela

Agency

Call
Sale, house, 150m², Velika Plaža, Ulcinj
1/9

200,000 €

5 days ago

Sale, house, 150m², Velika Plaža, Ulcinj

House1504-bedroom3 bathrooms

Na prodaju luksuzna, potpuno legalizovana porodična kuća u mirnom dijelu Štoja, Ulcinj, idealno smještena na samo 3 minuta od čuvene Velike plaže. Ova impozantna nekretnina, površine 150 m² na placu...

Sale, house, 133m², Novo Selo, Danilovgrad
1/3

160,000 €

5 days ago

Sale, house, 133m², Novo Selo, Danilovgrad

House1333-bedroom2 bathrooms

U mjestu Pitoma Loza, Novo Selo prodajem stambeno-poslovnu kuću. Ukupna površina objekta je 133 m², plus 20 m2 otvorena terasa poslovnog dio a nalazi se na prostranom, ravnom i domaćinski održavanom...

AL

Alena Lifshitc

Advertiser

Call
Sale, house, 199m², Centar, Kolašin
1/15

300,000 €

5 days ago

Sale, house, 199m², Centar, Kolašin

House1994-bedroom3 bathrooms

Priced at €300,000 with a price per square meter of €1,508. This furnished, luxurious chalet is located in a residential zone of Kolasin in the Northern Region and sits on a 300 m² plot included in...

AB

Anthony Bonnett

Advertiser

Call
Sale, house, 85m², Markovići, Budva
1/10

250,000 €

5 days ago

Sale, house, 85m², Markovići, Budva

House854-bedroom2 bathrooms

Kuca 85 m2 (prizemlje 44m2, sprat 41m2) na placu od 526m2 (+330m2 koje se koristi kao put) se nalazi u Markovice na 7km od Budve. Sa pogledom na more iz svake pozicije dvorista i kuce. Kuca se...

DL

Darko L

Advertiser

Call
Sale, house, 200m², Zagrađe, Bar
1/10

170,000 €

5 days ago

Sale, house, 200m², Zagrađe, Bar

House2005 bathrooms

Na prodaju: Nedovršena vila u Sutomoru – Zagrađe, prva linija do mora Na jednoj od najtraženijih lokacija u Sutomoru – Zagrađe, prodaje se nedovršena vila u izgradnji, ukupne površine 200 m², na...

Sale, house, 90m², Velja Gorana, Bar
1/5

70,000 €

5 days ago

Sale, house, 90m², Velja Gorana, Bar

House902-bedroom1 bathroom

Prodaje se kamena zgrada sa 854m2 zemljišta u Veljoj Gorani Zemljište: 854m2 - Kuća: 90 m2 🔹 ⁠Direktan pristup glavnom putu 🔹 ⁠3km do puta Ulcinj - Albanija 🔹 16km do Ulcinja 🔹 6,8km do Kruta 🔹...

Showing 701-720 of 4,491 results