Estitor

Prodaja Stanova Herceg Novi - Strana 8

Pronađeno je 1,378 oglasa za upit Prodaja Stanova Herceg Novi - Strana 8

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 23:20

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Đenovići, Herceg Novi
1/12

178,600 €

prije 19 dana

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Đenovići, Herceg Novi

Stan54Dvosoban0 kupatila

IDD 3710 For sale: a two-bedroom apartment of 54 m² under construction, located in the attractive area of Đenovići, Herceg Novi, near the restaurant Deli Radivoje and close to Porto Novi. The...

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Đenovići, Herceg Novi
1/21
Novogradnja

485,000 €

prije 20 dana

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Đenovići, Herceg Novi

Stan91Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju prostran i luksuzno pozicioniran dvosoban stan u Đenovićima, Herceg Novi, na prvoj liniji do mora, svega 10 metara od obale, sa panoramskim pogledom na more i u neposrednoj blizini...

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Đenovići, Herceg Novi
1/9
Novogradnja

150,000 €

prije 20 dana

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Đenovići, Herceg Novi

Stan36Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju funkcionalan i odlično pozicioniran jednosoban stan u Đenovićima, Herceg Novi, na prvoj liniji do mora, u neposrednoj blizini obale i luksuznog rizorta Portonovi. Stan je upisan na 33m²,...

Prodaja Stanova Herceg Novi - Strana · Herceg Novi · 67m² · 2.874 €/m²
Cijena nekretnine193.000
40.000500.000
Učešće 20%: 38.600
Kredit: 154.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
858 €/mj.
za kredit od 154.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 60m², Baošići, Herceg Novi
1/8

230,000 €

prije 20 dana

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Baošići, Herceg Novi

Stan60Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju komforan dvosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Baošićima, Herceg Novi, u prvoj liniji do mora, svega nekoliko koraka od obale i šetališta. Stan se nalazi na drugom spratu...

Prodaja, jednosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi
1/11

170,000 €

prije 20 dana

Prodaja, jednosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi

Stan72Jednosoban1 kupatilo

Konforam stan sa odlicnim pogledom na more Djenovic Herceg Novi. Povrsina stana 72 m2, raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo spavaca soba, dnevna soba sa kuhijnom, dvije terase. Mogucnost...

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Igalo, Herceg Novi
1/8

175,000 €

prije 20 dana

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Igalo, Herceg Novi

Stan65Dvosoban2 kupatila

Dvosoban stan sa pogledom na more Igalo Herceg NoviDvosoban stan sa pogledom na more Igalo Herceg Novi. Stan povrsine 70m2 (uknjizen 65m2). Raspored prostorija: dnevni boravak, kuhinja sa...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Đenovići, Herceg Novi
1/11

159,000 €

prije 20 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Đenovići, Herceg Novi

Stan45Jednosoban0 kupatila

Jednosoban stan površine 45m² u Baošićima, smješten u trećem redu od mora. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nekretninu...

Prodaja, garsonjera, 32m², Meljine, Herceg Novi
1/4

165,000 €

prije 20 dana

Prodaja, garsonjera, 32m², Meljine, Herceg Novi

Stan32Garsonjera1 kupatilo

Studio apartment for sale in a new building in Meljine, Herceg Novi. This 31.68 sq m studio apartment is located in a modern building. It features a convenient layout and a 5.52 sq m terrace. This...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Kumbor, Herceg Novi
1/14
Novogradnja

155,000 €

prije 21 dan

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Kumbor, Herceg Novi

Stan41Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan od 41m² u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u Kumboru, Herceg Novi. Stanovi su odmah useljivi i dostupni su u prizemlju, na prvom, drugom i trećem spratu, što omogućava izbor...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Kumbor, Herceg Novi
1/15
Novogradnja

140,000 €

prije 21 dan

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Kumbor, Herceg Novi

Stan41Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan od 41m² u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u Kumboru, Herceg Novi. Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom i atraktivnom naselju, na svega oko 350 metara od mora i...

Prodaja, garsonjera, 22m², Kumbor, Herceg Novi
1/10
Novogradnja

85,000 €

prije 21 dan

Prodaja, garsonjera, 22m², Kumbor, Herceg Novi

Stan22Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju studio apartman u novoizgradjenoj zgradi. U prizemlju zgrade sa baštom na korišćenje. Smjesteni u mirnom i relativno novom naselju na svega 200 metara udaljenosti od mora i pjescanih...

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Baošići, Herceg Novi
1/13

225,000 €

prije 21 dan

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Baošići, Herceg Novi

Stan60Dvosoban1 kupatilo

Dvosoban komforan stan prvi red do mora Baosic Boka Kotorska. Povrsina stana 60m2 (uknjizen na 58 m2), raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, dvije spavace sobe, dnevna soba sa kuhinjom,...

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Igalo, Herceg Novi
1/10

150,000 €

prije 21 dan

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Igalo, Herceg Novi

Stan52Jednosoban1 kupatilo

Cozy apartment of 48 m2 with a terrace of 4 m2 and a storage room in the basement. The apartment is located on the 3rd floor of a building with a high basement (4 floors in total). The house does not...

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Portonovi, Herceg Novi
1/16
Novogradnja

1,450.000 €

prije 22 dana

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Portonovi, Herceg Novi

PortonoviHerceg Novi
Stan120Dvosoban2 kupatila

Predstavljamo vam gotove, potpuno namještene apartmane u ekskluzivnom dijelu rizorta Portonovi, jednog od najprestižnijih jahting projekata na obali Bokokotorskog zaliva. Površina: 120 m² Spavaće...

Prodaja, dvosoban stan, 171m², Portonovi, Herceg Novi
1/19
Novogradnja

1,385.000 €

prije 22 dana

Prodaja, dvosoban stan, 171m², Portonovi, Herceg Novi

PortonoviHerceg Novi
Stan171Dvosoban2 kupatila

Sa zadovoljstvom predstavljamo potpuno završen apartman koji se nalazi u ekskluzivnom delu rizorta Portonovi, jednog od najprestižnijih i najsuptilnijih jahting projekata na obali Bokokotorskog...

Prodaja, jednosoban stan, 92m², Igalo, Herceg Novi
1/15
Novogradnja

311,406 €

prije 22 dana

Prodaja, jednosoban stan, 92m², Igalo, Herceg Novi

Stan92Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju luksuzan jednosoban stan u modernom stambenom kompleksu sa bazenom, liftom, podzemnim garažama i video nadzorom, smješten u atraktivnom dijelu naselja Igalo, Herceg Novi. Stan se nalazi na...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Đenovići, Herceg Novi
1/12
Verifikovano
Novogradnja

150,000 €

prije 22 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Đenovići, Herceg Novi

Stan45Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju je moderan jednosoban stan, smješten u jednoj od najljepših zona Hercegnovske rivijere. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj savremene estetike, funkcionalnosti i vrhunske lokacije, što...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Kumbor, Herceg Novi
1/8
Verifikovano

124,000 €

prije 22 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Kumbor, Herceg Novi

Stan45Jednosoban1 kupatilo

U ponudi je moderan jednosoban stan u izgradnji, smješten na prvom spratu savremenog stambenog objekta na atraktivnoj lokaciji u Kumboru. Stan površine 45m² pažljivo je koncipiran da pruži maksimalnu...

Prodaja, trosoban stan, 100m², Kumbor, Herceg Novi
1/13

280,000 €

prije 23 dana

Prodaja, trosoban stan, 100m², Kumbor, Herceg Novi

Stan100Trosoban2 kupatila

Herceg Novi, Kumbor, stan površine 100m2, 500m od mora, pogled na more. Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa.

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Centar, Herceg Novi
1/12

172,000 €

prije 23 dana

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Centar, Herceg Novi

Stan56Jednosoban1 kupatilo

Jednoiposoban stan u centru grada, naselje Karaca, Herceg Novi. Površina iznosi 56m². Stan ima odličan raspored: hodnik, odvojenu kuhinju, trpezariju, prostran dnevni boravak i spavaću sobu. Nalazi...

Prikazano 141-160 od 1,378 rezultata

Herceg Novi – vodič kroz grad i tržište stanova

Tržište stanova u Herceg Novom je visoko traženo i lijepo pozicionirano zahvaljujući turističkom potencijalu i bogatoj ponudi sadržaja. Najatraktivnije tačke su Igalo Spa (kompleks 1), Vila Galeb (Tito), Institut Igalo (kompleks 2) i Stari grad, uz dostupnost Pošte Crne Gore, NLB banke, Erste i lokalnih muzeja. Cijene često polaze od oko 3069 €/m², a konačna vrijednost zavisi od pogleda na more, spratnosti i udaljenosti od škola poput Osnovne škole Milan Vuković ili centra obrazovanja Ivan Goran Kovačić. Savjet prodavcima: naglasite lijepo uređen okoliš i blizinu bitnih usluga; kupcima preporučujemo temeljnu provjeru vlasničkih papira i tehničkog stanja stana.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Herceg Novi

Prosječna cijena/m²
2,874 €
Aktivni oglasi
LIVE
1,346
Ažurirano danas
Novi oglasi
26
Proteklih 7 dana
Trend cijena
PAD
-18.78%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u gradu Herceg Novi?

Prema analizi 1346 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Herceg Novi iznosi 2,874 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Herceg Novi?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Herceg Novi bilježi pad od 18.8% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u gradu Herceg Novi kao investicija?

Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 651 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 4.1%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.