250,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 16
250,000 € (2,427 €/m²)
103 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Optimist nekretnine van nude izuzetno funkcionalan 3.5-soban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Medaković 3, u ulici Braće Srnić.

Stan je svetao, dvostrano orijentisan i izuzetno dobro organizovan. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, radne sobe, kupatila i odvojenog WC-a, kao i velike terase i lođe.
Posebna prednost ove nekretnine je dodatna prostorija od 11 m², koja se nalazi ispod terase, sa visinom plafona od 3 m, uvedenom toplom vodom i sopstvenim mokrim čvorom. Prostorija ima poseban ulaz sa spoljne strane, sa stepeništem i nadstrešnicom, i ispunjava sve uslove za:

poslovni prostor
kancelariju
radionicu
atelje
tihi zanat ili slične delatnosti

Moguće je potpuno odvojeno korišćenje od stana.
Zgrada je održavana, okružena zelenilom, u blizini škole, vrtića, prodavnica i gradskog prevoza. Miran kraj, idealan za porodični život ili kombinaciju stanovanja i poslovanja.

Uknjiženo. Bez tereta.
Moguća kupovina putem stambenog kredita.

Hvala što ste odvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
505886
Published
23.12.2025
Updated
04.03.2026
Property Type

Apartment

Area

103m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

Visoko prizemlje

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2427.18 €

Down payment 50,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
1,212 €

240 total installments

Loan amount
200,000 €
Down payment
50,000 €
Total interest
90,871 €
Total payment
290,871 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 22.63% lower than the average price of a three bedroom apartment in Zvezdara Sve Podlokacije

Average price: 3136.97 €/m²

This property is 32.8% larger then the average size of a three bedroom apartment in Zvezdara Sve Podlokacije

Average size: 78 m²

3,137 €
Average annual price
+3%
Price trend (annually)
141
Day on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Optimist Nekretnine

Registration number

1168

Location

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Area

103m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

ON

Optimist Nekretnine

Similiar Properties