155,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 11
155,000 € (3,229 €/m²)
48 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica

Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu.

Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4 sprata u urednoj zgradi sa liftom, useljenoj 2017. godine. Sama zgrada je lepo održavana, čista i pruža prijatno okruženje za život.

Ono što ovaj stan odmah izdvaja jeste odličan raspored prostorija, puno prirodne svetlosti tokom celog dana i osećaj topline i ušuškanosti koji se retko nalazi. Južna orijentacija čini prostor izuzetno osvetljenim i prijatnim za boravak.

Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od:

dnevnog boravka sa izlazom na terasu

kuhinje sa trpezarijom

spavaće sobe

kupatila

hodnika

Prodaje se kompletno namešten, sa kvalitetnim nameštajem rađenim po meri (medijapan), bez potrebe za dodatnim ulaganjima – budući kupac može odmah da se useli.

U stanu su postavljeni hrastov parket i granitna keramika, a kvalitet gradnje dodatno potvrđuje odlična termoizolacija od 12 cm, zahvaljujući kojoj su troškovi veoma niski tokom cele godine.

Grejanje je na struju i maksimalni računi tokom zime iznose oko 7.000 RSD, dok je infostan oko 2.000 dinara.

Stan je uredno uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita.