Estitor

New Construction – Apartments for Sale in Beograd - Page 37

Found 1,993 listings for search New Construction – Apartments for Sale in Beograd - Page 37

Data updated on 05/13/2026 at 03:42 AM

Sale, one bedroom apartment, 21m², Cerak, Beograd
1/8
New Construction

71,900 €

70 days ago

Sale, one bedroom apartment, 21m², Cerak, Beograd

Apartment211-bedroom1 bathroom

UKNJIŽENA GARSONJERA NA ODLIČNOJ LOKACIJI - CERAK, PRODAJA! Kontakt: + Cena: 71.900 € Lokacija: Beograd, Čukarica, Cerak Površina: 21 m2 Struktura: Stan koji se sastoji od: - Open space...

Sale, three bedroom apartment, 103m², Retenzija, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/16
New Construction

419,000 €

70 days ago

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Apartment1033-bedroom2 bathrooms

Optimist nekretnine Vam nude na odličnoj lokaciji u naselju Retenzija, u ulici Bulevar Mihajla Pupina, prostran i funkcionalan stan od 103m², po strukturi 3.5 soban. Stan se nalazi na 6. spratu od 8,...

Sale, three bedroom apartment, 72m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/13
New Construction

254,000 €

70 days ago

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Apartment723-bedroom1 bathroom

3.0, 72m2(terasa 3m2), CG, lift, III/IX, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 72m2 građevinske površine. - Lokacija : Između ,,Fontane,, i Starog Merkatora. * Mikrolokacija bez saobraćaja,...

New Construction – Apartments for Sale in Beograd - Page · Beograd · 70m² · 3.495 €/m²
Property price245.000
40.000500.000
Down payment 20%: 49.000
Loan: 196.000
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
1.089 €/mj.
for a loan of 196.000 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 66m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije
1/3
New Construction

243,636 €

70 days ago

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Apartment662-bedroom0 bathrooms

2.5, 66.43m2(terasa 3m2), podno grejanje, lift, II/V, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na prodaju stan – novogradnja, top lokacija, terasa Prodaje se stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj i...

Sale, two bedroom apartment, 72m², Savski Venac, Beograd
1/14
New Construction

377,888 €

70 days ago

Sale, two bedroom apartment, 72m², Savski Venac, Beograd

Apartment722-bedroom1 bathroom

🌟 EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN 2.0 STAN | BW DOLCE | POGLED NA SAVU Na prodaju vrhunski dvosoban stan površine 71.55 m², smešten na 10. spratu prestižne zgrade BW Dolce, sa otvorenim panoramskim...

Sale, four bedroom apartment, 150m², Savski Venac, Beograd
1/5
New Construction

1,200.000 €

70 days ago

Sale, four bedroom apartment, 150m², Savski Venac, Beograd

Apartment1504-bedroom1 bathroom

4,0 Savski venac , Senjak , blizina Sehera , pretprodaja stana , 150m2 ( bice uknjizena kvadratura) , dobijena gradjevinska dozvola , 1 / 2 , cg / gas + toplotna pumpa Rehau , podno i zidno grejanje...

Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd
1/1
New Construction

510,000 €

70 days ago

Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd

Apartment1104-bedroom1 bathroom

4,0 BW , Vista , 110m2 uknjizena povrsina , mereno 112,5m2 ( terasa 8m2 ) , 10 / 23 , 3 lifta , cg , luksuzan stan na prestižnoj lokaciji , dvostrano orijentisan , velike staklene površine , sa...