220,320 €
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija - image 15
220,320 € (4,320 €/m²)
51 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 51m², Kopaonik, Srbija

Kopaonik, Srbija

Property description

Kopaonik, centar - Repu

3.0, 51m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža

U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”.

Sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće sobe.

Prodaje se namešten sa tehnikom (frižider, šporet i TV). Grejanje je etažno na struju. Veoma su niski režijski troškovi, održavanje zgrade je oko 2.000 din. a struja i voda u zavnisnosti od utroška. Visina plafona u apartmanu je 2.70m.

Pored prostranog i udobnog smeštaja, "Župa apartmani" budućim vlasnicima/gostima mogu ponuditi prelepo dizajniran prostor recepcije, kao i lobi bar, pansionski „A’la carte“ restoran, unutrašnji bazen sa Wellness & Spa ponudom (dve finske saune, tri sobe za masažu, jedan unutrašnji bazen 9x4,5m i jedan jakuzzi).

U objektu je na raspolaganju moderna skijašnica koja posluje po principu Ski depoa, gde se budućim vlasnicima/gostima oprema čuva u toplom prostoru pod nadzorom.

Odlična ponuda za klijente koji vole ovu destinaciju. Sjajna investicija.
Cena apartmana je 3600 e/m2 + 20% PDV.

Uz ovaj apartman u ponudi je i garažno mesto po ceni od 18.000 evra + 20%PDV.

U ponudi su i jedan veći apartman od 63m2 po ceni od 3.600 + 20% PDV, kao i još dva apartmana na trećem spratu od po 49m2. Njihova cena je 3.250 + 20% PDV.