380,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš - image 15
380,000 € (2,436 €/m²)
156 m²
4 Room
1 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 156m², Medijana, Niš

Medijana, Niš Srbija

Property description

U ponudi je penthaus koji se nalazi u modernom stambenom kompleksu na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. Površine je 156m2 i nalazi se na XI spratu. Pored komfornih prostorija, poseduje i veliku terasu sa koje se pruža predivan pogled na Bulevar. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stan se prodaje sa svim stvarima i uređajima, pri čemu se vodilo računa i o najsitnijim detaljima pa stan odliše luksuzom i elegancijom. Budući kupac preuuzima i trenutne zakupce koji su u stanu. Kompleks je osmišljen sa vizijom idealnog stanovanja kako bi unapredio sve aspekte udobnog života. Pored stambenih jedinica pruža i druge pogodnosti kao što su: zelene površine, sadržaje za decu a stanarima su po povoljnijim cenama na raspolaganju: SPA centar sa bazenom, saunom, prostorijama za masažu, kao i vrhunski opremljenom teretanom. Vrhunski kvalitet materijala koji je korišćen u izgradnji, izolaciji enterijera i stolariji, Aluminijum prozori visokog kvaliteta sa troslojnim termo-staklom, višeslojni parket vrhunskog kvaliteta, kupatilo/kuhinja - keramika premium kvalitet. Svaki detalj stambenog prostora, prilagođen je savremenim potrebama porodice. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.