132,700 €
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
132,700 € (2,885 €/m²)
46 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 46m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Oglašavamo prodaju stambeno-poslovnog objekt, nadomak Limana. Projektovan po meri modernog kupca, ovaj objekat nudi savršen spoj privatnosti i luksuza.
Struktura:
Suteren: prostrana garažna mesta
Poslovni prostori: dve jedinice u prizemlju i mezanin
Stanovi: 12 pažljivo dizajniranih dvosobnih i trosobnih jedinica.
Penthouse: 129 m2 na vrhu sa 100 m2 terase.
Vrhunski kvalitet: Zgrada se gradi od premium materijala sa fokusom na energetsku efikasnost i zvučnu izolaciju.
Ekskluzivnost ovog projekta ističe korišćenjem isključivo premium materijala i ugradnih elemenata sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost.
Grejanje na gas sa kalorimetrima, omogućavaju vam da sami regulišete temperaturu u stanu, što dodatno smanjuje troškove grejanja.
Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a.
Rok završetka avgust 2027. godina.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Katarina Birinji, broj licence 4091, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
533251
Published
13.03.2026
Updated
13.03.2026
Property Type

Apartment

Area

46m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2884.78 €

Down payment 26,540 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
643 €

240 total installments

Loan amount
106,160 €
Down payment
26,540 €
Total interest
48,234 €
Total payment
154,394 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of two-bedroom apartments - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 3.57% higher than the average price of a two bedroom apartment in Telep

Average price: 2785.29 €/m²

This property is 2.95% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Telep

Average size: 47 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Area

46m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

154,000 €

Telep

1 room 0 44