Estitor

Apartments for Sale in Novi Sad - Page 97

Found 3,108 listings for search Apartments for Sale in Novi Sad - Page 97

Data updated on 05/13/2026 at 06:14 AM

Sale, two bedroom apartment, 43m², Sajmište, Novi Sad
1/19

139,050 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 43m², Sajmište, Novi Sad

SajmišteNovi Sad
Apartment432-bedroom0 bathrooms

Funkcionalan i svetao stan koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Površina: 43 m² + galerija 15 m² idealna je kao dodatna spavaća soba, radni kutak ili ostava. Stan se prodaje kompletno...

Sale, three bedroom apartment, 99m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije
1/23

247,200 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment993-bedroom0 bathrooms

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, BULEVAR OSLOBOĐENJA površine 99m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji. Odličnog je rasporeda, dvostrano orijentisan. Svi potrebni sadržaji su nadomak stana, Škola,...

Sale, studio apartment, 34m², Sajmište, Novi Sad
1/16
New Construction

127,500 €

over 6 months ago

Sale, studio apartment, 34m², Sajmište, Novi Sad

SajmišteNovi Sad
Apartment34Studio0 bathrooms

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog luksuznog stana u novoj kvalitetno zidanoj zgradi, sa premium opremom. Stan je uknjižen na 34,33m2. Nekretnina idealna za život a još bolje kao investicija...

Apartments for Sale in Novi Sad - Page · Novi Sad · 65m² · 2.830 €/m²
Property price184.000
40.000500.000
Down payment 20%: 36.800
Loan: 147.200
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
818 €/mj.
for a loan of 147.200 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 47m², Sajmište, Novi Sad
1/2

Request

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 47m², Sajmište, Novi Sad

SajmišteNovi Sad
Apartment472-bedroom0 bathrooms

Oglašavamo prodaju premium zgrade sa fitnes zonom, saunom i recepcijom. Stanovi dostupni na i na IV spratu. Moderan stambeni objekat koji nudi 27 stanova koji su namenjeni izvanrednom standardu...

Sale, two bedroom apartment, 46m², Sajmište, Novi Sad
1/2

Request

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 46m², Sajmište, Novi Sad

SajmišteNovi Sad
Apartment462-bedroom0 bathrooms

Oglašavamo prodaju premium zgrade sa fitnes zonom, saunom i recepcijom. Moderan stambeni objekat koji nudi 27 stanova koji su namenjeni izvanrednom standardu stanovanja. Enterijer namenjen da izgleda...

Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/1
New Construction

155,000 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment673-bedroom0 bathrooms

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 67m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv, Izuzetno je funkcionalan. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak glavne saobraćajnice Heroja Pinkija. Ostali...

Sale, four bedroom apartment, 93m², Kej, Novi Sad Sve Podlokacije
1/15
New Construction

309,000 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment934-bedroom1 bathroom

Prodaje se salonski stan u srcu Novog Sada Ekskluzivna ponuda – salonski stan u samom centru grada, za sve koji umeju da prepoznaju vrednost i duh starog, otmenog Novog Sada! Ova prelepa nekretnina...

Sale, three bedroom apartment, 72m², Titel, Novi Sad
1/10

61,800 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 72m², Titel, Novi Sad

Apartment723-bedroom0 bathrooms

Prodaje se odličan, troiposoban stan u Centru Šajkaša. Stan ima dnevni boravak, sa kuhinjom i trpezarijom. dve spavaće sobe, i radnu sobu, kupatilo i terasu. Stan je u izvornom stanju. Potrebna...

Sale, three bedroom apartment, 62m², Petrovaradin, Novi Sad
1/15
New Construction

150,000 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 62m², Petrovaradin, Novi Sad

PetrovaradinNovi Sad
Apartment623-bedroom0 bathrooms

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Stan je dvorišno orijetisan zaštičen od buke i gužve. U dvorištu zgrade poseduje svoje numerisano Parking mesto. Stan poseduje dve spavaće...

Sale, three bedroom apartment, 83m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije
1/18
New Construction

183,800 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment833-bedroom0 bathrooms

Prodaje se trosoban, nov, useljiv stan površine 83m2. Prvi sprat. Dvorišno orjentisan. Odlična lokacija, u blizini Bulevara Patrijarha Pavla . Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade. U...

Sale, three bedroom apartment, 104m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije
1/24

267,800 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment1043-bedroom0 bathrooms

Oglašavamo prodaju troiposoban stan na Podbari u blizini centra Novog Sada. Stan je uknjižen na 104,5 m2 i nalazi se na četvrtom spratu bez lifta. Trostrano je orijentisan. U stanu se nalaze...

Sale, three bedroom apartment, 92m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije
1/17

202,400 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment923-bedroom0 bathrooms

Na prodaju troiposoban stan 92m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u Ćirpanovoj ulici. Strukturu stana čini prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, tri spavaće sobe, kupatilo,...

Sale, two bedroom apartment, 43m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije
1/10

143,000 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment432-bedroom0 bathrooms

Na prodaju kompletno namešten i renoviran dvosoban stan (43 m²) na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji, sa odličnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od hodnika sa...

Sale, apartment, 130m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
1/39

293,550 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 130m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment1300 bathrooms

Na prodaju prostran i jedinstven dupleks stan na odličnoj lokaciji na Grbavici. Stan se nalazi u zgradi sa liftom, a ima dva ulaza , što ga čini izuzetno funkcionalnim i pogodnim za kombinaciju...

Sale, three bedroom apartment, 75m², Novi Sad, Srbija
1/13
New Construction

298,000 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 75m², Novi Sad, Srbija

Apartment753-bedroom

Izuzetan stan sa prelepim pogledom na grad i Frusku Goru. Stan se nalazi u na par minuta hoda od svih vitalnih objekata, Betanija, vrtic Palcica, Sajam, Futoski park, bazeni na sajmistu, autobuska i...

DT

Dragomir Tanovic

Advertiser

Call
Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije
1/15

175,400 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment703-bedroom0 bathrooms

Prodaje 3.0 stan u NOVOM SADU, BULEVAR površine 70m2. Stan je Duplex. Nalazi se na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici nadomak Futoške pijace. Izuzetno je funkcionalan i maksimalno iskorišten. Nalazi se...

Sale, four bedroom apartment, 119m², Spens, Novi Sad Sve Podlokacije
1/20

319,300 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment1194-bedroom0 bathrooms

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU, SPENS površine 119m2. Stan je komplet renoviran, korišćeni vrhunski materijali i oprema, odličnog je rasporeda i izuzetno je funkcionalanU ceni je i agencijska...

Sale, four bedroom apartment, 94m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije
1/19

200,850 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment944-bedroom

Na prodaju komforan i funkcionalan četvorosoban porodični stan, u kvalitetnoj zgradi građenoj od fasadne cigle. Stan se nalazi na prvom spratu i dvostrano je orijentisan, što mu omogućava odličnu...

Sale, three bedroom apartment, 58m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/1

163,000 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment583-bedroom0 bathrooms

Oglašavamo prodaju trosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stanovi dostupni na prizemlji, I, II i III spratu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 51 stan, uz praktično...

Sale, three bedroom apartment, 62m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/1

174,460 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment623-bedroom0 bathrooms

Showing 1,921-1,940 of 3,108 results

Novi Sad – city guide and apartments market

Novi Sad's apartment market is currently highly sought-after, with strong demand from students, medical professionals and investors. Popular searches include apartments for sale in Novi Sad, buy apartment Novi Sad and Novi Sad real estate. Expect competitive pricing in well-connected neighborhoods close to the University of Novi Sad, Faculty of Technical Sciences and Medical Faculty in Novi Sad, as well as major healthcare hubs like the Clinical Center of Vojvodina, the Institute of Cardiovascular Diseases in Sremska Kamenica and the New Hospital. Cultural landmarks such as Matica Srpska and the Museum of Vojvodina, plus convenient services like Raiffeisen banka, ALTA Banka, Zelena Apoteka and the Gallery of Matica Srpska, add to the area's appeal. For sellers and buyers, highlight proximity to these institutions to attract targeted searches like "apartment for sale near faculty" or "flat close to Clinical Center".

Key Indicators - Sale of apartments Novi Sad

Average price/m²
2,830 €
Active listings
LIVE
2,914
Updated today
New listings
78
Last 7 days
Price trend
GROWTH
+12.69%
Compared to May 2025

Frequently asked questions

? What is the average price of apartments in the city of Novi Sad?

Based on analysis of 2914 active listings, the average price for an apartment in the city of Novi Sad is 2,830 €/m².

? Is now the right time to buy apartments in the city of Novi Sad?

Analyzing data from the last 3 years, property prices in the city of Novi Sad show steady growth of 12.7% annually.
Sales velocity: A listing of an apartment stays on the market for 45-60 days before it is removed.

? How profitable is buying apartments in the city of Novi Sad as an investment?

The average monthly rent is 421 €. The estimated average annual gross return on investment (ROI) is 2.8%, excluding property value appreciation.

Tips for Choosing

Define budget and €/m² threshold

Compare neighborhoods by price per m² and median days on the market; focus on areas where budget and square footage realistically align.

Check documentation and technical condition

Property deed, usage permit, floor plan, energy certificate; in older buildings, check installations, joinery, and insulation.

Compare new builds and old constructions

New builds often offer garages and elevators, while old constructions offer larger floor areas; adjust the price for maintenance costs and potential renovations.

Consider micro-location

Proximity to schools/kindergartens, public transport, parks, and workplace - this affects quality of life and future liquidity.