72,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 45m², Đurkovac, Zlatibor - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 45m², Đurkovac, Zlatibor - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 45m², Đurkovac, Zlatibor - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 45m², Đurkovac, Zlatibor - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 45m², Đurkovac, Zlatibor - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 45m², Đurkovac, Zlatibor - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 45m², Đurkovac, Zlatibor - image 7
72,000 € (1,600 €/m²)
45 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 45m², Đurkovac, Zlatibor

Đurkovac, Zlatibor Srbija

Property description

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u centru u okviru naselja Đurkovac
Na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta šetnje od jezera i trga, u blizini vidikovca i trim staze Karaula, restorana Miris dunja i mnogih drugih sadržaja u ponudi Zlatibora
Stan ima prostranih i funkcionalnih 45m2
Nalazi se na 1 spratu manje, kvalitetne zgrade sa 3 sprata
Po strukturi je 2.0 soban i sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, kao i dve terase
Prodaje se kompletno namešten
Velika prednost stana je i zajednički parking za stanare zgrade
Postoji i mogućnost kupovine samostalne garaže od 30m2
Grejanje putem norveških radijatora
Uknjiženo
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Kontakt telefoni : ; ;
We have the opportunity to offer you an apartment on Zlatibor in the center of the Đurkovac settlement
In an excellent location, just a 10-minute walk from the lake and the square, near the lookout point and the Karaula trim trail, the restaurant Miris dunja and many other facilities offered by Zlatibor