65,730 €
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija - image 14
65,730 € (1,776 €/m²)
37 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 37m², Zlatibor, Srbija

Zlatibor, Srbija

Property description

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednoiposoban stan, površine 37.56m² koji se nalazi u prizemlju predivnog stambenog kompleksa, na svega 700 m udaljenosti od centra Zlatibora gde su smešteni mnogi zabavno-rekreativni i ugostiteljski sadržaji . Ovaj stan će Vam zasigurno obezbediti prijatan i okrepljujuć boravak u enterijeru , a ujedno i skladnost sa spoljašnjom okolinom gde je dat akcenat prirodnom ambijentu .
Struktura stana: stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Opremljen je parketima, PVC stolarijom . Zgrada poseduje lift.

U ponudi su i sledeće kvadrature stanova:
Stan br. 1 - 37.56m² PRIZEMLJE
Stan br. 13 - 38.45m² II SPRAT
Stan br. 28 - 36.37m² IV SPRAT
Stan br. 29 - 38.45m² V SPRAT
Stan br. 30 - 37.62m² V SPRAT
Stan br. 34 - 36.37m² V SPRAT

Mogućnost kupovine parking mesta u garaži zgrade.
Zgrada je pred useljenjem.
Više informacija na tel

Agencijska provizija 2% (min. 600 €)

Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Real estate details

Ad ID
405708
Published
19.06.2025
Updated
06.05.2026