93,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor - image 10
93,000 € (1,632 €/m²)
57 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 57m², Gajevi, Zlatibor

Gajevi, Zlatibor Srbija

Property description

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Zlatiboru u naselju Gajevi Mirno i tiho naselje, ispod poznatog spomenika, jedno od zelenih oaza Zlatibora, okruženo jelama i borovima Stan ima 57m2 Nalazi se na visokom prizemlju dvospratne, višeporodicne vile Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se iz predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i opremljenom kuhinjom, prostor udobne povrsine iz koga se izlazi na terasu, odvojene spavace sobe povrsine 20m2 i kupatila Terasa ima prelep, otvoreni pogled na padine i vrhove Zlatibora Prodaje se kompletno opremljen Postoji i mogućnost kupovine garaže u prizemlju (garaža ima 22m2) Grejanje etazno i podno Idealno mesto da oplemenite zivot u neprocenjivom dodiru sa prirodom Uknjiženo Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti. Kontakt telefoni : ; ; We have the opportunity to offer you a luxurious apartment on Zlatibor in the Gajevi neighborhood Peaceful and quiet settlement, under the famous monument, one of the green oases of Zlatibor, surrounded by firs and pines The apartment has 57m2 It is located on the high ground floor of a two-story, multi-family villa The structure of the apartment is two-room, it consists of an entrance hall, a living room with a dining room and an equipped kitchen, a comfortable space with access to the terrace, separate bedrooms of 20 m2 and a bathroom. The terrace has a beautiful, open view of the slopes and peaks of Zlatibor It is sold fully equipped There is also the possibility of buying a garage on the ground floor (the garage is 22m2) Floor and floor heating An ideal place to enrich your life in priceless contact with nature Registered The agency commission of 2% of the agreed purchase price includes: research necessary to find an adequate property, assistance in negotiations, verification of documents, application for a housing loan, preparation of a contract/pre-contract on the sale, organization of the handover, handover record, help with the declaration of tax on absolute rights and possible exemption from the same, change of user of electricity, information station, water, gas... and everything else that is implied by the Law on Intermediation in Traffic and Leasing of Real Estate. Contact phones: ; ; У нас есть возможность предложить Вам роскошную квартиру на Златиборе в районе Гаеви. Мирное и тихое поселение, под знаменитым памятником, один из зеленых оазисов Златибора, в окружении елей и сосен. Квартира 57м2. Он расположен на высоком пер