Estitor

Prodaja Stanova Beograd - Strana 27

Pronađeno je 3,857 oglasa za upit Prodaja Stanova Beograd - Strana 27

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 23:09

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije
1/9

90,000 €

pre 22 dana

Borča Sve PodlokacijeBeograd
Stan50Dvosoban0 kupatila

Novogradnja, novi kompleks zgrada koji se gradi na trenutno najperspektivnijoj lokaciji u Beogradu, u blizini obdanista i vise velikih marketa, na 15 min od Centra grada. Stanovi od 40m2 do 120m2....

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd
1/10

79,200 €

pre 22 dana

Stan44Jednosoban0 kupatila

Prodaja, trosoban stan, 74m², Novi Beograd Blok 63, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/13

245,000 €

pre 23 dana

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Stan74Trosoban1 kupatilo

Na prodaju svetao i funkcionalan stan površine 74 m2, smešten na prvom spratu stambene zgrade od 18 spratova, u jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu - Blok 63, Gandijeva ulica. Stan je...

Prodaja Stanova Beograd - Strana · Beograd · 70m² · 3.495 €/m²
Cena nekretnine245.000
40.000500.000
Učešće 20%: 49.000
Kredit: 196.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
1.089 €/mj.
za kredit od 196.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, trosoban stan, 77m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije
1/21

235,000 €

pre 23 dana

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Stan77Trosoban1 kupatilo

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih delova Banjice, u neposrednoj blizini bazena i svih...

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Kumodraž 1, Kumodraž Sve Podlokacije
1/13
Novogradnja

135,000 €

pre 23 dana

Kumodraž Sve PodlokacijeBeograd
Stan64Dvosoban0 kupatila

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban stan na prvom spratu. Kompletno sređen stan sa ugradnom kuhinjom i plakarom u spavaćoj sobi. Dvostrano orijentisan, uknjižen i bez ulaganja. Prostorije:...

Prodaja, trosoban stan, 106m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd
1/20
Novogradnja

389,000 €

pre 23 dana

Zemun Sve PodlokacijeBeograd
Stan106Trosoban1 kupatilo

Optimist nekretnine vam sa zadovoljstvom predstavljaju luksuzno namešten, troiposoban stan u novogradnji, smešten u atraktivnom delu Zemuna – naselje Zelena avenija. Stan se prostire na 106m²,...

Prodaja, trosoban stan, 73m², Galenika, Beograd