Estitor

Prodaja Stanova Herceg Novi - Strana 62

Pronađeno je 1,375 oglasa za upit Prodaja Stanova Herceg Novi - Strana 62

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 09:37

Prodaja, jednosoban stan, 54m², Đenovići, Herceg Novi
1/28

147,500 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 54m², Đenovići, Herceg Novi

Stan54Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju je svijetao i prostran stan sa parkingom, samo pet minuta hoda od mora i luksuzne marine Portonovi Djenovici. Sa površinom od 55 m2 (44 m2 stambenog prostora + 12 m2 terase), ovaj stan...

Prodaja, dvosoban stan, 106m², Centar, Herceg Novi
1/11

Na Upit

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 106m², Centar, Herceg Novi

Stan106Dvosoban2 kupatila

Dupleks stan stari grad Herceg Novi. Stan u starom gradu, veoma lijepa lokacija u blizini Trga Nikole Djurkovica i Kanli kule. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i kupatilo povrsine 57...

Prodaja Stanova Herceg Novi - Strana · Herceg Novi · 67m² · 2.874 €/m²
Cijena nekretnine193.000
40.000500.000
Učešće 20%: 38.600
Kredit: 154.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
858 €/mj.
za kredit od 154.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, stan, 64m², Topla, Herceg Novi
1/10

130,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 64m², Topla, Herceg Novi

Stan64

Prodaje se kompletno opremljen stan u zgradi novije gradnje, stan se nalazi na prvom spratu, sjeverno je orjentisan. Zgrada posjeduje bazen i parking. Struktura stana: ulazni hodnik sa ugradnim...

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Igalo-Petlja, Herceg Novi
1/7

195,520 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Igalo-Petlja, Herceg Novi

Stan72Dvosoban1 kupatilo

Apartment with sea view for sale in Igalo, municipality of Herceg Novi. Apartment with a total area of 72m2. Distance to the sea is about 400 meters. The apartment has a living room with kitchen and...

Prodaja, dvosoban stan, 87m², Savina, Herceg Novi
1/13
Novogradnja

490,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 87m², Savina, Herceg Novi

Stan87Dvosoban

Prodaja, dvosoban stan, 87m2, Savina, Herceg Novi Smješten u ekskluzivnom dijelu naselja na svega 3 minuta do mora. Struktura stana: Ulazni hodnik, garderober, kupatilo,spavaća soba, open space...

Prodaja, dvosoban stan, 134m², Baošići, Herceg Novi
1/16

Na Upit

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 134m², Baošići, Herceg Novi

Stan134Dvosoban2 kupatila

Dvosoban luksuzan stan sa velikom terasom pogled na more Baosic. Novogradnja, visok kvalitet gradnje, ugradjenih materijala, bazen, lift, podzemne garaze, video nadzor, itd. Povrsina stana 134 m2 (84...

Prodaja, jednosoban stan, 67m², Igalo, Herceg Novi
1/18

210,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 67m², Igalo, Herceg Novi

Stan67Jednosoban1 kupatilo

Jednosoban stan u luksuznom naselju Lucici Sutorina Herceg Novi. Stan opremljen sa pogledom na more juzno orjentisan ukupne povrsine 67 m2. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, spavaca soba,...

Prodaja, trosoban stan, 81m², Igalo, Herceg Novi
1/10

110,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 81m², Igalo, Herceg Novi

Stan81Trosoban1 kupatilo

Trosoban stan sa pogledom na more Igalo. Stan udaljen od mora, setalista 5 Danica, 700 metara, lokacija Igalo naselje Gomila. Povrsina stana 81 m2, raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, tri...

Prodaja, jednosoban stan, 70m², Centar, Herceg Novi
1/8

190,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 70m², Centar, Herceg Novi

Stan70Jednosoban1 kupatilo

Jednoiposoban stan za adaptaciju Njegoseva ulica Herceg Novi. Povrsina stana (sa terasama) 70 m2, uknjizen na 56 m2. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba, spavaca soba, kuhinja...

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Kumbor, Herceg Novi
1/13

Na Upit

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Kumbor, Herceg Novi

Stan53Jednosoban1 kupatilo

Kumbor jednosoban opremljen stan u blizini mora. Novogradnja, stan 53 m2 opremljen + 12 m2 garazno parking mjesto. Raspored prostorija: ulaznik hodnik, kupatilo, spavaca soba, dvije terase, dnevna...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Baošići, Herceg Novi
1/5

151,800 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Baošići, Herceg Novi

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Novoizgradjeni stanovi Baosici Herceg Novi. Stambeno poslovni kompleks sa bazenom, podzemnim garazama. Udaljenost od mora, plaze 150 metara. Stanovi juzno orjenitsani, osuncani. Dostupno: Jednosoban...

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Topla, Herceg Novi
1/8

160,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Topla, Herceg Novi

Stan58Jednosoban1 kupatilo

Jednoiposoban stan Herceg Novi, Topla 2. Povrsina stana 58 m2, prizemlje. Mogucnost prepravke stana u dvosoban. Cijena: 160.000 eura

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi
1/13

203,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Đenovići, Herceg Novi

Stan48Jednosoban1 kupatilo

Nov opremljen stan sa pogledom na more Djenovic. Povrsina stana 48 m2, juzno orjentisan, osuncan. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, spavaca soba, dnevna soba sa kuhinjom, terasa. Parking...

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Igalo, Herceg Novi
1/8

127,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Igalo, Herceg Novi

Stan52Jednosoban1 kupatilo

Jednosoban stan pogled na more Igalo Gomila. Stan u odlicnom stanju, opremljen sa centralnim grijanjem ukupne povrsine 52 m2. Raspored prostorija: dnevna soba sa kuhinjom, terasa, spavaca soba,...

Prikazano 1,221-1,240 od 1,375 rezultata

Herceg Novi – vodič kroz grad i tržište stanova

Tržište stanova u Herceg Novom je visoko traženo i lijepo pozicionirano zahvaljujući turističkom potencijalu i bogatoj ponudi sadržaja. Najatraktivnije tačke su Igalo Spa (kompleks 1), Vila Galeb (Tito), Institut Igalo (kompleks 2) i Stari grad, uz dostupnost Pošte Crne Gore, NLB banke, Erste i lokalnih muzeja. Cijene često polaze od oko 3069 €/m², a konačna vrijednost zavisi od pogleda na more, spratnosti i udaljenosti od škola poput Osnovne škole Milan Vuković ili centra obrazovanja Ivan Goran Kovačić. Savjet prodavcima: naglasite lijepo uređen okoliš i blizinu bitnih usluga; kupcima preporučujemo temeljnu provjeru vlasničkih papira i tehničkog stanja stana.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Herceg Novi

Prosječna cijena/m²
2,874 €
Aktivni oglasi
LIVE
1,346
Ažurirano danas
Novi oglasi
26
Proteklih 7 dana
Trend cijena
PAD
-18.78%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u gradu Herceg Novi?

Prema analizi 1346 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Herceg Novi iznosi 2,874 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Herceg Novi?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Herceg Novi bilježi pad od 18.8% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u gradu Herceg Novi kao investicija?

Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 651 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 4.1%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.