245,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 17
245,000 € (3,500 €/m²)
70 m²
2 Room
2 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 70m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine
BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850

🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA!
💰 Cena: 245.000 € (3.505 €/m²) – cena nije fiksna, moguć dogovor.
💳 Kupovina putem stambenog kredita.
💵 Za keš kupce – posebne pogodnosti!

📆 Ponuda važi do 30. avgusta 2025.
✨ Luksuzan trosoban stan u pametnoj zgradi – Voždovac, pored TC Stadion
📐 Površina: 69,92 m²30
🏢 Sprat: 3/8 – novogradnja sa liftom
🚗 Mogućnost kupovine garažnog mesta

🛋 Raspored:

Prostran open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom

Dve spavaće sobe

Dva moderna kupatila

Terasa

💡 Tehničke pogodnosti:

Grejanje i hlađenje na toplotne pumpe – SMRT HOM sistem

Pametna zgrada – daljinsko upravljanje svim funkcijama stana

Kontrola grejanja i hlađenja preko aplikacije
Daljinsko spuštanje i podizanje roletni
Niske režije (Infostan)
📍 Lokacija: mirna i tiha ulica pored TC Stadion, u blizini škola, vrtića, pijace, marketa i gradskog prevoza – savršena kombinacija privatnosti i urbanog života.

✅ Useljiv od 01.12.2025. – bez tereta

📞 Kontakt:
👤 Bojan Vranić – licencirani agent
📱
🏢 MAXIS GROUP DOO Beograd, Hercegovačka 15/303
🔢 Reg. posrednika: 1850 Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
453249
Published
02.08.2025
Updated
13.05.2026
Property Type

Apartment

Area

70m²

Rooms

2

Bathrooms

2

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3500.00 €

Down payment 49,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
1,188 €

240 total installments

Loan amount
196,000 €
Down payment
49,000 €
Total interest
89,053 €
Total payment
285,053 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 5.94% higher than the average price of a two bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average price: 3303.76 €/m²

This property is 21.95% larger then the average size of a two bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average size: 57 m²

3,304 €
Average annual price
+8%
Price trend (annually)
284
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Maxis Group

Registration number

1850

Location

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Area

70m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

MG

Maxis Group

Similiar Properties

Stan in Konjarnik