Estitor

Apartments for Sale in Surčin, Beograd - Page 2

Found 41 listings for search Apartments for Sale in Surčin, Beograd - Page 2

Data updated on 05/17/2026 at 07:29 AM

Sale, two bedroom apartment, 56m², Surčin, Beograd
1/6

120,000 €

179 days ago

Sale, two bedroom apartment, 56m², Surčin, Beograd

SurčinBeograd
Apartment562-bedroom

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog rasporeda, lako adaptibilan u 2.5. Stan je u izvornom...

Sale, two bedroom apartment, 46m², Surčin, Beograd
1/9
New Construction

83,000 €

182 days ago

Sale, two bedroom apartment, 46m², Surčin, Beograd

SurčinBeograd
Apartment462-bedroom0 bathrooms

U ponudi poslovni apartman, na prvom spratu zgrade, planirani rok za useljenje -mart 2026., sa uračunatim PDV-om, ne može na kredit. Dvostrano orijentisan. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i...

Sale, three bedroom apartment, 73m², Surčin, Beograd
1/17
New Construction

178,800 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 73m², Surčin, Beograd

SurčinBeograd
Apartment733-bedroom

ID 1131 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 06*/****-***. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena....

Apartments for Sale in Surčin, Beograd - Page · Beograd · 47m² · 2.024 €/m²
Property price95.000
40.000500.000
Down payment 20%: 19.000
Loan: 76.000
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
422 €/mj.
for a loan of 76.000 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 41m², Surčin, Beograd
1/18
New Construction

114,200 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 41m², Surčin, Beograd

SurčinBeograd
Apartment412-bedroom0 bathrooms

ID 1132 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 06*/****-***. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena....

Sale, three bedroom apartment, 69m², Surčin, Beograd
1/14
New Construction

179,400 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 69m², Surčin, Beograd

SurčinBeograd
Apartment693-bedroom0 bathrooms

ID 1133 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 06*/****-***. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena....

Sale, two bedroom apartment, 47m², Surčin, Beograd
1/17
New Construction

126,900 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 47m², Surčin, Beograd

SurčinBeograd
Apartment472-bedroom0 bathrooms

ID 1134 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 06*/****-***. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena....

Sale, two bedroom apartment, 50m², Surčin, Beograd
1/21
New Construction

142,500 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 50m², Surčin, Beograd

SurčinBeograd
Apartment502-bedroom

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 06*/****-***. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena....