Estitor

Apartments for Sale in Kragujevac - Page 2

Found 49 listings for search Apartments for Sale in Kragujevac - Page 2

Data updated on 05/17/2026 at 08:20 AM

Sale, three bedroom apartment, 63m², Centar, Kragujevac
1/10

115,500 €

18 days ago

Sale, three bedroom apartment, 63m², Centar, Kragujevac

Apartment633-bedroom0 bathrooms

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u blizini opštine, jezera Bubanj i autobuske stanice. U neposrednoj blizini se nalaze i fakulteti, škole, obdaništa i svi...

Sale, two bedroom apartment, 53m², Aerodrom, Kragujevac
1/12

94,000 €

22 days ago

Sale, two bedroom apartment, 53m², Aerodrom, Kragujevac

Apartment532-bedroom0 bathrooms

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan je smešten na prvom spratu stambene zgrade i predstavlja...

Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Kragujevac
1/11

135,000 €

30 days ago

Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Kragujevac

Apartment663-bedroom0 bathrooms

U ponudi je svetao i funkcionalan stan u samom centru Kragujevca, sa pogledom na glavnu ulicu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje,...

Apartments for Sale in Kragujevac - Page · Kragujevac · 66m² · 2.052 €/m²
Property price135.000
40.000500.000
Down payment 20%: 27.000
Loan: 108.000
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
600 €/mj.
for a loan of 108.000 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 47m², Erdoglija, Kragujevac
1/3
New Construction

96,350 €

59 days ago

Sale, two bedroom apartment, 47m², Erdoglija, Kragujevac

Apartment472-bedroom0 bathrooms

U ponudi je savremeni stambeni objekat u Kragujevcu, projektovan po visokim standardima kvaliteta gradnje i komfora stanovanja. Posebna pažnja posvećena je izboru materijala, funkcionalnosti prostora...

Sale, two bedroom apartment, 49m², Erdoglija, Kragujevac
1/12

78,000 €

60 days ago

Sale, two bedroom apartment, 49m², Erdoglija, Kragujevac

Apartment492-bedroom0 bathrooms

Na prodaju funkcionalan i svetao stan u naselju Erdoglija. Stan ima 49 m² stambenog prostora i prostranu terasu od 16 m², koja predstavlja veliku prednost i pruža dodatni prostor za odmor i uživanje....

Sale, two bedroom apartment, 47m², Bubanj, Kragujevac
1/25

94,000 €

71 days ago

Sale, two bedroom apartment, 47m², Bubanj, Kragujevac

Apartment472-bedroom0 bathrooms

Prodaje se duplex u Kragujevcu, naselje Bubanj, u ulici Episkopa Save, nedaleko od osnovne škole, srednje škole, fakulteta, vrtića, marketa, pijace... Površina stana je 47m2. Struktura - u donjem...

Sale, one bedroom apartment, 47m², Centar, Kragujevac
1/12

85,000 €

81 days ago

Sale, one bedroom apartment, 47m², Centar, Kragujevac

Apartment471-bedroom0 bathrooms