59,000 €
Sale, one bedroom apartment, 41m², Kotež 2, Pančevo
Na prodaju uknjižen jednosoban stan na kotežu 1 u Kraljevačkoj ulicii.
Found 85 listings for search Apartments for Sale in Pančevo - Page 2
Data updated on 05/15/2026 at 08:00 AM
59,000 €
146,000 €
Pančevo - Svetog Save 3.0, duplex, uknjižen 79m2 (terasa), 2/2, EG/GAS, interfon, KATV, internet, parking Prodaje se održavan i funkcionalan trosoban dupleks, odmah useljiv u ulici Svetog Save. Stan...
33,000 €
Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji,...
85,180 €
Na lokaciji Donji Grad, u toku je izgradnja petospratne zgrade, gde se na povučenom petom spratu nalazi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom. Grejanje podno, na struju, sopstveni kotao....
91,080 €
Najviša spratnost u zgradi i orijentacija jugozapadna, su jedna od prednosti ovog stana. Lokacija nedaleko od centra i Narodne bašte su takođe benefit. A prava blagodat panoramski skoro ceo zid ka...
108,000 €
Stan u izgradnji, useljivost krajem godine. Odlična lokacija, nedaleko od samog centra. Uknjižen kao predbeležba u katastru. Parket prve klase, italijanska keramika, grejanje na gas, bešumni lift. U...
91,800 €
Odlična cena u trenutnoj fazi gradnje 1.800 eura/m2+ 10% Pdv. Mogućnost odloženog plaćanja uz cenu od 1.980 eura/m2 + Pdv. Preporuka, kako za život u stanu, tako i kao investicija. Uknjižen kao...
82,800 €
Retko u ponudi, stan u novogradnji, 4 minuta od strogog centra i svih sadržaja centra grada. Uknjižen kao predbeležba u katastru. Rok završetka kraj 2027. godine. Parket prve klase, italijanska...
146,000 €
Na prodaju trosoban uknjižen stan od 79m2, duplex ( u dva nivoa) po strukturi trosoban a može da se adaptira u 4,0-soban, grejanje na gas, klima, teras, parking mesto. Idealno za veću porodicu ili...
125,000 €
Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla,...
68,450 €
U centru grada na 4-5 min od svih sadržaja koje centar nudi, u ponudi je stan od 37,4 m2 neto. Idealan za rentiranje, pogotovo kao stan na dan. Predviđen završetak gradnje septembar 2027. Mogućnost...
137,388 €
Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, projektovanoj i građenoj...
139,586 €
167,960 €
130,570 €