Estitor

Prodaja Stanova Beograd - Strana 46

Pronađeno je 3,857 oglasa za upit Prodaja Stanova Beograd - Strana 46

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 23:29

Prodaja, trosoban stan, 82m², Kalenić Pijaca, Vračar Sve Podlokacije
1/20

340,000 €

pre 51 dan

Vračar Sve PodlokacijeBeograd
Stan82Trosoban0 kupatila

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 76 m2,...

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Savski Venac, Beograd
1/9

300,000 €

pre 51 dan

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Savski Venac, Beograd

Stan58Dvosoban0 kupatila

Prodaje se moderno opremljen 2.0 stan u novoj zgradi u Beogradu na vodi. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Parking mesto u garaži zgrade,...

LN

Lex

Agencija

Pozovi
Prodaja, stan, 196m², Neimar, Vračar Sve Podlokacije
1/15

530,000 €

pre 52 dana

Prodaja, stan, 196m², Neimar, Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve PodlokacijeBeograd
Stan1963 kupatila

Prodaje se petosoban dupleks na Vračaru, u mirnoj ulici u blizini Karađorđevog parka. Stan ukupne površine 196 m² organizovan je kao petosoban duplex i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom i...

Prodaja Stanova Beograd - Strana · Beograd · 70m² · 3.495 €/m²
Cena nekretnine245.000
40.000500.000
Učešće 20%: 49.000
Kredit: 196.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
1.089 €/mj.
za kredit od 196.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, četvorosoban stan, 107m², Savski Venac, Beograd
1/19

684,800 €

pre 52 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 107m², Savski Venac, Beograd

Stan107Četvorosoban2 kupatila

Prodaje se četvorosoban stan u Skyline kompleksu u Beogradu, na devetom spratu savremenog i reprezentativnog objekta. Zgrada poseduje reprezentativan ulaz sa recepcijom, 24/7 obezbeđenje, kao i...

Prodaja, četvorosoban stan, 129m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije
1/14

499,000 €

pre 52 dana

Palilula Sve PodlokacijeBeograd
Stan129Četvorosoban1 kupatilo

Prodajemo luksuzan četvorosoban penthouse u modernom stambenom kompleksu Dunavske terase na Karaburmi. Stan se nalazi na poslednjem, sedmom spratu zgrade sa liftom i pruža prelep, otvoren pogled na...

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Savski Venac, Beograd
1/16
Novogradnja

224,000 €

pre 52 dana

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Savski Venac, Beograd

Stan35Jednosoban1 kupatilo

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 PRODAJA – STUDIO APARTMAN 35 m² BEOGRAD NA VODI – BW ARIA Površina stana: 35 m² Sprat: I sprat Na prodaju...

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Bežanija, Beograd
1/4
Novogradnja

146,982 €

pre 52 dana

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Bežanija, Beograd

Stan45Dvosoban1 kupatilo

🏡 Dobro projektovan stan u Novogradnji. 📍 Odlična lokacija ✨ Visok kvalitet gradnje 🪟 PVC stolarija 🔥 Etažno podno grejanje 🅿️ Parking mesta na betonu – 15.000 € + PDV 📅 Rok završetka: leto 2027. 💰...

Prodaja, četvorosoban stan, 207m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd