Estitor

Prodaja Stanova Beograd - Strana 89

Pronađeno je 3,853 oglasa za upit Prodaja Stanova Beograd - Strana 89

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 07:05

Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Stari Grad, Beograd
1/10

430,000 €

pre 106 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Stari Grad, Beograd

Stan104Četvorosoban0 kupatila

Exkluzivan svetao stan u mirnoj ulici. Blizine Bajlonijeve pijace i Skadarlije 2min. Centar grada Knez Mihajlova 10min peske Zidovi dupli sa kamenom vunom od 10cm, elektro-instalacija i rasveta...

Prodaja, trosoban stan, 84m², Fon (Fon - Bilećka), Voždovac Sve Podlokacije
1/6

378,000 €

pre 106 dana

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Stan84Trosoban0 kupatila

Stan u novijoj zgradi od pikovane fasade, sendvič zid. Trostrano orijentisan. Trosoban: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve lođe i pripadajući podrum. Zgrada...

Prodaja, trosoban stan, 121m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije
1/19

483,200 €

pre 107 dana

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Stan121Trosoban2 kupatila

Novoizgrađeni objekat premium kvaliteta na odličnoj lokaciji. Na par minuta od Autokomande u mirnoj ulici, Bože Jankovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Ima fantastičan raspored sa prostranim...

Prodaja Stanova Beograd - Strana · Beograd · 70m² · 3.495 €/m²
Cena nekretnine245.000
40.000500.000
Učešće 20%: 49.000
Kredit: 196.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
1.089 €/mj.
za kredit od 196.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, stan, 57m², Savski Venac, Beograd
1/18

225,000 €

pre 107 dana

Prodaja, stan, 57m², Savski Venac, Beograd

Stan571 kupatilo

Stan u centru grada - Kraljice Natalije Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, u ulici Kraljice Natalije. Stan ima ukupno 57 m2, od čega je 39 m2 uknjižene površine, uz...

Prodaja, trosoban stan, 54m², Bogoslovija, Palilula Sve Podlokacije
1/2
Novogradnja

197,536 €

pre 107 dana

Palilula Sve PodlokacijeBeograd
Stan54Trosoban1 kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije
1/4
Novogradnja

158,164 €

pre 107 dana

Palilula Sve PodlokacijeBeograd
Stan44Dvosoban1 kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 113m², Andrićev Venac, Beograd
1/31

435,000 €

pre 107 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 113m², Andrićev Venac, Beograd

Stan113Četvorosoban0 kupatila

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja jednu od najelitnijih i najreprezentativnijih...

Prodaja, dvosoban stan, 83m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije
1/11

185,000 €

pre 108 dana

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Stan83Dvosoban0 kupatila

Voždovac, Autokomanda - Milovana Marinkovića 2.0, 83m2, PSUT/2, interfon Prodajemo izuzetno funkcionalan, dvosoban stan u zgradi sa samo četiri stana. Kompletno je renoviran 2017. godine. Sastoji se...

Prodaja, trosoban stan, 72m², Botanička Bašta, Palilula Sve Podlokacije
1/15
Novogradnja

229,000 €

pre 108 dana

Palilula Sve PodlokacijeBeograd
Stan72Trosoban0 kupatila

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti i mira. Triplex na tri etaže omogućava jasno...