Estitor

Prodaja Stanova Beograd - Strana 33

Pronađeno je 3,850 oglasa za upit Prodaja Stanova Beograd - Strana 33

Podaci su ažurirani 11.05.2026. u 17:56

Prodaja, četvorosoban stan, 143m², Banovo Brdo, Beograd
1/21
Novogradnja

549,926 €

pre 32 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 143m², Banovo Brdo, Beograd

Stan143Četvorosoban1 kupatilo

Penthouse u luksuznoj novogradnji na Banovom brdu u Požeškoj ulici na 7 od 7 spratova. Fasada na zgradi je kamena. Zgrada ima dva lifta. Fasadna stolarija u stanu je aluminijum – drvo, dok je...

Prodaja, četvorosoban stan, 147m², Banovo Brdo, Beograd
1/14
Novogradnja

442,920 €

pre 32 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 147m², Banovo Brdo, Beograd

Stan147Četvorosoban1 kupatilo

Četvorosoban stan u luksuznoj novogradnji na Banovom brdu u Požeškoj ulici na 6 od 7 spratova. Fasada na zgradi je kamena. Zgrada ima dva lifta. Fasadna stolarija u stanu je aluminijum – drvo, dok je...

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Belvil, Beograd
1/14

290,000 €

pre 32 dana

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Belvil, Beograd

Stan68Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan površine 68 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – naselju Belvil, u ulici Jurija Gagarina. Stan se nalazi u urednoj i...

Prodaja Stanova Beograd - Strana · Beograd · 70m² · 3.495 €/m²
Cena nekretnine245.000
40.000500.000
Učešće 20%: 49.000
Kredit: 196.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
1.089 €/mj.
za kredit od 196.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka
Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/9
Novogradnja

425,000 €

pre 32 dana

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Stan78Trosoban2 kupatila

WELLPORT | Panoramski pogled | Premium stan spreman za useljenje U ponudi je ekskluzivan trosoban stan u renomiranom kompleksu Wellport kompleks, smešten na visokoj, 18. spratnoj poziciji koja...

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/12
Novogradnja

233,000 €

pre 32 dana

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Stan67Dvosoban2 kupatila

Prodaja stana – Novi Beograd, Blok 37a Na prodaju renoviran 2.5 stan u Bloku 37a, Novi Beograd, na odličnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodičan život. Stan ima 56 m² grejne površine i ukupno 67...

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Altina, Beograd
1/12
Novogradnja

135,000 €

pre 32 dana

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Altina, Beograd

Stan50Dvosoban1 kupatilo

U ponudi je svetao, moderno organizovan dvosoban stan površine 47 m² + 3 m² prelepe terase, smešten na 1. spratu kvalitetne i uredno održavane zgrade novije gradnje (2017), u jednom od najtraženijih...

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Altina, Beograd
1/16
Novogradnja

195,000 €

pre 32 dana

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Altina, Beograd

Stan36Jednosoban1 kupatilo

U ponudi je stan u održavanoj novijoj zgradi (2017), sa velikim potencijalom za uređenje po sopstvenom ukusu. Stan se sastoji od donjeg nivoa površine 37 m² i velike, prostrane terase koja pruža...

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/19
Novogradnja

230,000 €

pre 32 dana

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Stan64Dvosoban1 kupatilo

Lep, čist i sređen porodičan stan na dobroj lokaciji, u kvalitetnoj zgradi novije gradnje (2002.god). Svetao i dvostran. Tiho je i mirno. Parking oko zgrade, škola, vrtić i prodavnice su u blizini....