Estitor

Prodaja Stanova Beograd - Strana 44

Pronađeno je 3,854 oglasa za upit Prodaja Stanova Beograd - Strana 44

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 13:52

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije
1/9

209,000 €

pre 46 dana

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Stan60Dvosoban1 kupatilo

Odličan stan, luks renoviran, bez ikakvih ulaganja. Uknjižen, odmah useljiv. Svetao, dvostrano orjentisan. Obezbeđeno parking mesto na parkingu za stanare zgrade. Pogodan za život i za izdavanje. Na...

Prodaja, četvorosoban stan, 77m², Skadarlija, Beograd
1/17
Novogradnja

296,000 €

pre 46 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 77m², Skadarlija, Beograd

Stan77Četvorosoban1 kupatilo

Ekskluzivno – salonski stan 77m² u srcu Beograda, Bulevar Despota Stefana Prodaje se jedinstven salonski stan na 2. spratu reprezentativne zgrade, izdvojen od gradske vreve, a na svega nekoliko...

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/5
Novogradnja

244,000 €

pre 46 dana

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Stan50Dvosoban1 kupatilo

Ono što izdvaja kompleks Newport u odnosu na domaće tržište, je to što donosi najkvalitetnije svetske trendove najviših standarda sigurnosti. Neki od njih su: integrisani bežični smart home sistem,...

Prodaja Stanova Beograd - Strana · Beograd · 70m² · 3.495 €/m²
Cena nekretnine245.000
40.000500.000
Učešće 20%: 49.000
Kredit: 196.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
1.089 €/mj.
za kredit od 196.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 82m², Botanička Bašta, Palilula Sve Podlokacije
1/11
Novogradnja

280,000 €

pre 46 dana

Palilula Sve PodlokacijeBeograd
Stan82Dvosoban1 kupatilo

Na vrhunskoj lokaciji, na par minuta pešačke udaljenosti od Botaničke bašte, Tašmajdana, Skupštine, Trga Nikole Pašića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan za prodaju. Smešten je u salonskoj zgradi, koja...

Prodaja, trosoban stan, 76m², Gradska Bolnica, Zvezdara Sve Podlokacije
1/20
Novogradnja

251,000 €

pre 46 dana

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Stan76Trosoban1 kupatilo

Na opštini Zvezdara, u neposrednoj blizini Gradske bolnice, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novogradnji iz 2011. godine, urednoj i održavanoj sa liftom. U blizini je Zvezdara teatar, OŠ...

Prodaja, trosoban stan, 66m², Lazarevac, Beograd
1/13

98,400 €

pre 46 dana

Prodaja, trosoban stan, 66m², Lazarevac, Beograd

LazarevacBeograd
Stan66Trosoban0 kupatila

Nedaleko od bolnice u Gornjem gradu, novogradnja 4 sprata+PTK, ulica Igmanska 3.5 stan od 66m2, knjiži se na 61,5m2. Kvalitetna novogradnja sa garažnim prostorom, 4 sprata i potkrovljem. Centralno...

Prodaja, trosoban stan, 100m², Vračar Centar, Vračar Sve Podlokacije