Estitor

Prodaja Stanova Budva - Strana 53

Pronađeno je 3,865 oglasa za upit Prodaja Stanova Budva - Strana 53

Podaci su ažurirani 14.05.2026. u 00:11

Prodaja, jednosoban stan, 59m², Budva, Crna Gora
1/4

220,000 €

prije 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 59m², Budva, Crna Gora

Stan59Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se jednosoban stan u novom kompleksu u Budvi u Bečićima od 59.33 m2. Vazdušne linije od plaže je 620 m2. Kompleks je luksuzan, sa bazenima, pratećim sadržajima, sportskim terenom, igralištem...

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Bečići, Budva
1/8
Novogradnja

199,000 €

prije 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Bečići, Budva

Stan52Jednosoban1 kupatilo

Odlican jednosoban stan povrsine 52m2 sa velikom terasom i predivnim pogledom na more! Kompletno opremljen- topli podovi, klime u obje sobe, kuhinja opremljena tehnikom... Na par minuta do plaze!...

Prodaja, dvosoban stan, 89m², Bečići, Budva
1/13

350,000 €

prije 16 dana

Prodaja, dvosoban stan, 89m², Bečići, Budva

Stan89Dvosoban2 kupatila

Dvosoban stan na prvoj liniji do mora! Ovaj stan na obali mora nalazi se na 4. spratu šestospratnice, samo 50 metara od mora, pružajući zapanjujući pogled na plažu i park (crkva Svetog Tome). Nudi 89...

Prodaja Stanova Budva - Strana · Budva · 70m² · 3.302 €/m²
Cijena nekretnine231.000
40.000500.000
Učešće 20%: 46.200
Kredit: 184.800
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
1.027 €/mj.
za kredit od 184.800 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, trosoban stan, 79m², Centar, Budva
1/3
Novogradnja

260,000 €

prije 16 dana

Prodaja, trosoban stan, 79m², Centar, Budva

Stan79Trosoban1 kupatilo

Na prodaju stan u izgradnji – kod HDL-a, Budva Novogradnja – završetak do ljeta 2. sprat Trosoban stan Garderober Pogled na more Centralno grijanje na struju Atraktivna lokacija u blizini svih...

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Dubovica, Budva
1/13

140,000 €

prije 16 dana

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Dubovica, Budva

Stan39Jednosoban1 kupatilo

LOKACIJA Smješten u Budva, ovaj stan udaljen je samo 1 km od centra grada i 1,2 km od plaže. Aerodrom Tivat udaljen je 20 km, dok je Aerodrom Podgorica na udaljenosti od 59 km. Restorani, prodavnice,...

Prodaja, dvosoban stan, 117m², Pržno, Budva
1/11

350,000 €

prije 16 dana

Prodaja, dvosoban stan, 117m², Pržno, Budva

Stan117Dvosoban2 kupatila

Na jednoj od lokacija na crnogorskom primorju, u Pržnu, prodaje se prostran i moderno opremljen stan površine 117 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade i predstavlja odličnu...

Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva
1/26

270,000 €

prije 16 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva

Stan176Četvorosoban4 kupatila

Prostran duplex stan sa pogledom na more, smješten u mirnom dijelu Petrovca. Ukupna površina iznosi 176 m² i raspoređena je na dva nivoa, sa funkcionalnim rasporedom koji odgovara kako porodičnom...

Prodaja, četvorosoban stan, 173m², Petrovac, Budva
1/5
Verifikovano

270,000 €

prije 17 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 173m², Petrovac, Budva