Estitor

Prodaja Stanova Budva - Strana 17

Pronađeno je 3,913 oglasa za upit Prodaja Stanova Budva - Strana 17

Podaci su ažurirani 14.05.2026. u 14:18

Prodaja, dvosoban stan, 170m², Budva, Crna Gora
1/14
PREMIUM

1,550.000 €

PREMIUM
prije 43 dana

Prodaja, dvosoban stan, 170m², Budva, Crna Gora

Stan170Dvosoban2 kupatila

Na prodaju ekskluzivan i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 170 m², smešten u jednom od najprestižnijih rezidencijalnih kompleksa na crnogorskom primorju – Dukley Gardens, na elitnoj lokaciji...

Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva
1/25
PREMIUM

657,000 €

PREMIUM
prije 44 dana

Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva

Stan227Trosoban4 kupatila

Na prodaju je trosoban penthaus smešten na prvoj liniji mora u mestu Dobre Vode, Bar. Ova impresivna nekretnina obuhvata ukupnu površinu od 227m2, od čega je 126m2 stambenog prostora, dok terasa...

Prodaja, stan, 454m², Dobra Voda, Budva
1/25
PREMIUM

1,315.000 €

PREMIUM
prije 44 dana

Prodaja, stan, 454m², Dobra Voda, Budva

Stan4548 kupatila

Na prodaju su dva prelepa trosobna penthausa smeštena na samoj obali Jadranskog mora u mestu Dobre Vode, Bar. Ova nekretnina pruža ukupnu površinu od 227m2 po jednom stanu, gde se 126m2 odnosi na...

Prodaja Stanova Budva - Strana · Budva · 70m² · 3.302 €/m²
Cijena nekretnine231.000
40.000500.000
Učešće 20%: 46.200
Kredit: 184.800
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
1.027 €/mj.
za kredit od 184.800 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, trosoban stan, 88m², Pržno, Budva
1/11
PREMIUM

295,000 €

PREMIUM
prije 47 dana

Prodaja, trosoban stan, 88m², Pržno, Budva

Stan88Trosoban2 kupatila

Ekskluzivna Prilika: Prostran Stan u Pržnu, Budva! Predstavljamo izuzetan, kompletno opremljen stan na prodaju u prestižnom naselju Pržno, jednom od najtraženijih bisera Crnogorskog primorja. Ova...

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Bečići, Budva
1/3
PREMIUM

186,318 €

PREMIUM
prije 47 dana

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Bečići, Budva

Stan56Dvosoban1 kupatilo

Ekskluzivna ponuda: Dvosoban stan u novom rezidencijalnom kompleksu sa pogledom na more, Bečići! Predstavljamo Vam izuzetnu priliku za kupovinu dvosobnog stana površine 56,46 m² u prestižnom, novom...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Bečići, Budva
1/3
PREMIUM

153,714 €

PREMIUM
prije 47 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Bečići, Budva

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Bečići – Jednosoban stan u modernom kompleksu sa izvanrednim pogledom na more Predstavljamo izvanrednu priliku za kupovinu jednosobnog stana u ekskluzivnom, novom stambeno-hotelijskom kompleksu u...

Prodaja, garsonjera, 28m², Bečići, Budva
1/3
PREMIUM

93,225 €

PREMIUM
prije 47 dana

Prodaja, garsonjera, 28m², Bečići, Budva

Stan28Garsonjera1 kupatilo

Bečići – Studio apartman u novom kompleksu sa pogledom na more Predstavljamo moderan studio apartman (garsonjeru) smješten u prestižnom novom stambeno-hotelijskom kompleksu u Bečićima, sa...

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Budva
1/14
PREMIUM

265,000 €

PREMIUM
prije 47 dana

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Budva

Stan72Dvosoban1 kupatilo

🏡 Ekskluzivan Dvosoban Stan sa Garažom u Centru Budve! Predstavljamo vam rijetku priliku – dvosoban stan od 72 m² smješten u samom srcu Budve. Idealna lokacija, na samo 4 minuta hoda od mora,...

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Budva
1/9
PREMIUM

269,500 €

PREMIUM
prije 48 dana

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Centar, Budva